חנות און ליין לטכנאים

אינטרקום פרמקס FERMAX

מערכת האינטרקום FERMAX נועדה לספק לך את האולטימטיבי באבטחת הבית והעסק. הגישה החדשנית יצרה מערכת קלה לתפעול, אבטחה והתקנה. עם חבילת ההתקנה העצמאית מערכת FERMAX מוכנה בשבילך להתחיל מיד. קל לשימוש,.

להתאמת מערכת אינטרקום עשה זאת בעצמך DIY (התקנה תתבצע ע"י בעל מקצוע )

לחץ כאן

ZBM.CO.IL-987fermax

אינטרקום פרמקס: הפתרון האולטימטיבי לתקשורת מאובטחת בכל הנוגע למערכות תקשורת מאובטחות ואמינות, פרמקס אינטרקום בולטת כבחירה מובילה. עם הטכנולוגיה המתקדמת והתכונות הידידותיות למשתמש שלה, Fermax Intercom מספק חוויה שאין שניה לה למגורים ולמסחר. עם Fermax Intercom, אתה יכול להבטיח תקשורת חלקה בתוך המקום שלך. בין אם זה בניין מגורים, מתחם משרדים או כל מתקן אחר, מערכת האינטרקום החדישה הזו מאפשרת שידור ברור של אודיו ווידאו בין נקודות מגע שונות. אחד היתרונות המרכזיים של Fermax Intercom הוא הרבגוניות שלו. זה יכול להיות משולב בקלות עם מערכות אבטחה אחרות כגון בקרת גישה או מצלמות במעגל סגור, מה שמספק פתרון מקיף לצרכי הבטיחות שלך. אינטגרציה זו מבטיחה שיש לך שליטה מלאה על מי שנכנס לחצרים שלך ומאפשרת לך לעקוב אחר הפעילויות בזמן אמת. בנוסף לפונקציונליות שלו, Fermax Intercom מתגאה גם בעיצוב אלגנטי ומודרני המשפר את האסתטיקה של כל חלל. הממשק האינטואיטיבי שלו מקל על השימוש עבור תושבים ומבקרים כאחד. בין אם אתה מחפש לשפר את האבטחה בבית שלך או לשפר את התקשורת בתוך העסק שלך, Fermax Intercom היא התשובה. סמוך על הפתרון האמין הזה שיספק לך שקט נפשי ותקשורת יעילה בכל עת.

אילו תכונות מציע האינטרקום של FERMAX?

האינטרקום של FERMAX מציע מגוון רחב של תכונות שהופכות אותו לבחירה יוצאת דופן לתקשורת מאובטחת ונוחה. עם טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב ידידותי למשתמש, הנה כמה תכונות מפתח שהאינטרקום של פרמקס מציע:

1. שמע ווידאו באיכות גבוהה: האינטרקום FERMAX מבטיח אודיו צלול ווידאו בהפרדה גבוהה, המאפשר תקשורת חלקה ואבטחה משופרת .

2. תקשורת דו-כיוונית: עם תכונת התקשורת הדו-כיוונית שלו, האינטרקום FERMAX מאפשר אינטראקציה בזמן אמת בין המשתמשים, המאפשר תגובות יעילות ומהירות.

3. בקרת כניסה לדלת: מערכת האינטרקום מאפשרת למשתמשים לשלוט מרחוק בגישה לדלת, ומספקת שכבת אבטחה נוספת בכך שהיא מאפשרת לאנשים מורשים להעניק או למנוע כניסה.

4. אינטגרציה עם מערכות אחרות: האינטרקום של FERMAX יכול להיות משולב בצורה חלקה עם מערכות אבטחה אחרות כגון מצלמות במעגל סגור או מערכות בקרת גישה, וליצור פתרון אבטחה מקיף.

5. אפשרויות העברת שיחות מרובות: המשתמשים יכולים לבחור מבין אפשרויות העברת שיחות שונות, כמו העברת שיחות לטלפון נייד או קווי, כדי להבטיח שלעולם לא יפספסו אורח חשוב או משלוח.

6. התקנה ותצורה קלה: האינטרקום FERMAX מיועד להתקנה ותצורה ללא טרחה, מה שהופך אותו למתאים גם למגורים וגם למסחר. בסך הכל, האינטרקום של FERMAX מציע מגוון תכונות המעניקות עדיפות לנוחות, אבטחה ותקשורת יעילה בכל סביבה.

האם האינטרקום FERMAX תואם למערכות אבטחה אחרות?

בהחלט! מערכת האינטרקום FERMAX נועדה להיות תואמת למגוון רחב של מערכות אבטחה. בין אם יש לך מערכת טלוויזיה במעגל סגור, מערכת בקרת כניסה או מערכת אוטומציה ביתית קיימת, האינטרקום של FERMAX יכול להשתלב איתם בצורה חלקה. תאימות זו מאפשרת פתרון אבטחה מקיף ומאוחד, המעניק לך שקט נפשי בידיעה שכל מערכות האבטחה שלך פועלות יחד בהרמוניה. לכן, אם אתם מחפשים מערכת אינטרקום שיכולה להשתלב בקלות עם תשתית האבטחה הקיימת שלכם, אל תחפשו רחוק יותר מהאינטרקום של פרמקס .

האם האינטרקום FERMAX יכול להשתלב בטכנולוגיית בית חכם?

בהחלט! האינטרקום של FERMAX תוכנן להשתלב בצורה חלקה בטכנולוגיית הבית החכם. עם התכונות המתקדמות והתאימות שלו, ניתן לחבר אותו בקלות למכשירים חכמים אחרים בבית שלך. על ידי שילוב האינטרקום פרמקס עם מערכת הבית החכם שלך, תוכל ליהנות מנוחות ואבטחה משופרים. תהיה לך את היכולת לשלוט מרחוק ולנטר את מערכת האינטרקום שלך דרך הטלפון החכם שלך או מכשירים מחוברים אחרים. בין אם תרצו לענות על הדלת מכל מקום בבית או אפילו כשאתם לא, השילוב של האינטרקום FERMAX עם טכנולוגיית הבית החכם מאפשר לכם לעשות זאת ללא מאמץ. הוא מספק דרך חלקה ויעילה לניהול הגישה לביתך. לכן, אם אתם מחפשים מערכת אינטרקום אמינה שניתן לשלב במערך הבית החכם הקיים שלכם, אל תחפשו רחוק יותר מהאינטרקום FERMAX. הוא מציע את השילוב המושלם של נוחות, אבטחה וקידמה טכנולוגית.

מהו תהליך ההתקנה של האינטרקום FERMAX?

תהליך ההתקנה של האינטרקום FERMAX הוא פשוט וניתן להשלים אותו בקלות. כדי להתחיל, אסוף את כל הכלים והציוד הדרושים להתקנה, כגון מברג, מקדחה ואביזרי חיווט. ראשית, זהה מיקום מתאים להרכבת יחידת האינטרקום. ודא שהוא נגיש בקלות ובהישג יד למטרות תקשורת. לאחר שנקבע, סמן את המיקום על הקיר או המשטח שבו אתה מתכוון להתקין אותו. לאחר מכן, פרק בזהירות את מערכת האינטרקום פרמקס והכיר את מרכיביה. זה כולל בדרך כלל פאנל חיצוני, צגים פנימיים, יחידת אספקת חשמל, כבלים ומחברים. המשך על ידי חיבור החיווט הדרוש לפי הוראות היצרן. זה עשוי להיות כרוך בחיבור חוטים מהפאנל החיצוני למקור מתח וחיבורם לצג/ים הפנימיים באמצעות כבלים מתאימים. לאחר שכל החיבורים נעשים בצורה מאובטחת, התקן את הפאנל החיצוני על המיקום שסומן קודם לכן באמצעות ברגים או חומרי הרכבה אחרים שסופקו. ודא שהוא מקובע היטב כדי למנוע נזק פוטנציאלי או חבלה. לבסוף, התקן את המוניטור/ים הפנימיים במקומות הרצויים בחצרים שלך. ניתן לעשות זאת על ידי אבטחתם על קירות או באמצעות מעמדים או סוגרים ייעודיים אם מסופקים. לאחר השלמת שלבים אלה, הקפד לבדוק את מערכת האינטרקום FERMAX שלך ביסודיות כדי להבטיח תפקוד תקין. עקוב אחר כל ההנחיות הנוספות שסופק על ידי FERMAX לגבי תכונות תכנות או התאמה אישית הספציפיות לדגם שלך. על ידי הקפדה על הנחיות ההתקנה הללו, תוכל להגדיר בהצלחה את מערכת האינטרקום FERMAX שלך תוך זמן קצר וליהנות מיכולות התקשורת הנוחות שלה בבית או בעסק שלך.

האם אינטרקום FERMAX מגיע עם אחריות?

כן, האינטרקום של FERMAX מגיע עם 3 שנות אחריות. אחריות זו מבטיחה שללקוחות תהיה שקט נפשי בידיעה שהאינטרקום שלהם מוגן מפני כל פגמים או תקלות בייצור למשך פרק זמן מוגדר. עם אחריות זו, לקוחות יכולים לרכוש בביטחון את האינטרקום של FERMAX, בידיעה שהם מכוסים במקרה של בעיות שעלולות להתעורר במהלך תקופת האחריות.

האם ניתן לחבר מספר יחידות של אינטרקום FERMAX במתחם בניין?

בהחלט! אכן ניתן לחבר מספר יחידות אינטרקום של FERMAX במתחם בניין. פרמקס מציעה מערכות אינטרקום מתקדמות שתוכננו לשלב בצורה חלקה מספר יחידות בתוך בניין בודד או על פני מספר בניינים. באמצעות ניצול הטכנולוגיה המתקדמת ויכולות הרשת של FERMAX, ניתן ליצור מערכת אינטרקום מקיפה המאפשרת תקשורת בין יחידות שונות בכל מתחם הבניין. זה מאפשר תקשורת נוחה ומאובטחת בין תושבים, מבקרים ואנשי צוות. בין אם מדובר במתחם מגורים, בניין משרדים או כל סוג אחר של מתקן מרובה יחידות, FERMAX מספקת את התשתית הדרושה לחיבור וניהול של מספר יחידות אינטרקום ביעילות. עם המומחיות שלהם בפתרונות אינטרקום, אתה יכול להבטיח תקשורת חלקה ואבטחה משופרת בתוך מתחם הבניין שלך.

האם האינטרקום FERMAX מתאים גם למגורים וגם לשימוש מסחרי?

בהחלט! מערכת האינטרקום FERMAX היא רב תכליתית ומתאימה לשימוש הן למגורים והן לשימוש מסחרי. בין אם אתה זקוק לפתרון תקשורת אמין עבור הבית או העסק שלך, האינטרקום FERMAX מספק ביצועים יוצאי דופן. במסגרות מגורים, אינטרקום FERMAX מאפשר לבעלי בתים לתקשר בנוחות עם מבקרים בפתח ביתם. זה משפר את האבטחה על ידי מתן תקשורת אודיו ווידאו ברורה, המאפשר לתושבים לאמת את זהות המבקרים לפני מתן גישה. באופן דומה, בסביבות מסחריות כגון משרדים, חנויות קמעונאיות או מתחמי דירות, מערכת האינטרקום FERMAX מציעה תקשורת חלקה בין עובדים למבקרים. הוא מאפשר ניהול כניסה יעיל ומבטיח סביבת עבודה בטוחה. עם התכונות המתקדמות שלו כמו אפשרויות העברת שיחות מרובות, בקרת שחרור דלת ושילוב עם מערכות אבטחה אחרות, האינטרקום של FERMAX מוכיח את יכולת ההסתגלות שלו בתרחישים שונים. בין אם אתם מחפשים פתרון אינטרקום אמין עבור הבית או העסק שלכם, היה סמוך ובטוח שהאינטרקום FERMAX הוא בחירה מצוינת הנותנת מענה לצרכי מגורים ומסחר כאחד.

מהם היתרונות הייחודיים של הבחירה באינטרקום FERMAX על פני מותגים אחרים?

בכל הנוגע למערכות אינטרקום, המותג FERMAX בולט מהמתחרים עם יתרונותיו הייחודיים. בחירת אינטרקום FERMAX על פני מותגים אחרים מציעה מספר יתרונות מרכזיים המייחדים אותו. בראש ובראשונה, FERMAX ידועה באיכות ובאמינות יוצאת דופן. עם ניסיון של שנים בתעשייה, FERMAX יצרה מוניטין של ייצור מערכות אינטרקום הבנויות להחזיק מעמד. כשאתה בוחר ב-FERMAX, אתה יכול לסמוך על כך שאתה משקיע במוצר שיספק באופן עקבי ביצועים מהשורה הראשונה. יתרון נוסף בבחירת FERMAX הוא מגוון רחב של תכונות ופונקציות. בין אם אתה זקוק לתקשורת אודיו בסיסית או ליכולות ניטור וידאו מתקדמות, ל-פרמקס יש פתרון אינטרקום שיענה על הדרישות הספציפיות שלך. מתצוגות מסך מגע ועד אינטגרציה עם מערכות אוטומציה ביתית, FERMAX מציעה תכונות חדשניות המשפרות את הנוחות והאבטחה. בנוסף, FERMAX שם דגש רב על עיצוב ידידותי למשתמש. מערכות האינטרקום שלהם אינטואיטיביות וקלות לתפעול, מה שמבטיח חוויה חלקה הן לתושבים והן למבקרים. עם איכות שמע ברורה וממשקים ידידותיים למשתמש, השימוש באינטרקום FERMAX הוא ללא טרחה ופשוט. יתר על כן, תמיכת לקוחות היא בראש סדר העדיפויות של פרמקס . בכל מקרה של בעיה או שאלה בנוגע למוצרים שלהם, צוות התמיכה המסור שלהם זמין לספק סיוע והכוונה. מחויבות זו לשביעות רצון הלקוחות מבטיחה שתקבל עזרה מיידית בכל עת שצריך. לסיכום, הבחירה באינטרקום FERMAX על פני מותגים אחרים מספקת יתרונות ייחודיים כגון איכות ואמינות יוצאות דופן, מגוון רחב של תכונות, עיצוב ידידותי למשתמש ותמיכת לקוחות אמינה. על ידי בחירת מותג מהימן כמו FERMAX, אתה יכול ליהנות משקט נפשי בידיעה שמערכת האינטרקום שלך תענה על הצרכים שלך ביעילות ובאמינות לאורך זמן.

האם האינטרקום FERMAX תומך בתקשורת וידאו ואודיו?

כן, האינטרקום FERMAX תומך בתקשורת וידאו ושמע כאחד. הוא נועד לספק חווית תקשורת חלקה ויעילה בכך שהוא מאפשר למשתמשים לא רק לשמוע אלא גם לראות את האדם איתו הם מתקשרים. תכונה זו משפרת את האבטחה והנוחות, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית עבור יישומים שונים כגון בנייני מגורים, משרדים וחללים ציבוריים. בין אם אתה צריך לנהל שיחה ברורה או לזהות מבקרים חזותית, האינטרקום של FERMAX מבטיח יכולות תקשורת וידאו ואודיו אמינות.

מינימום
מקסימום
שם תיאור מחיר כמות סה"כ
הרכב בעצמך מערכת אינטרקום פרמקס FERMAX במלאי
חבילת אינטרקום לבנין פרמקס במלאי החל מ: 5,930
לפני מע"מ: 5,068
חבילת אינטרקום פנל משולב מגבר 5W/2W מקודד, סדרה 4H על/בתוך הטיח תוצרת פרמקס (כולל שפורפרת ) במלאי 1,463
לפני מע"מ: 1,250
מודול אינפורמציה : עבור כבדי שמיעה / ראיה במלאי
מק"ט: 7448
401
לפני מע"מ: 343
מודול ביומטרי משולב קורא קירבה במלאי
מק"ט: 6989
4,680
לפני מע"מ: 4,000
מודול דמה מראה מתכתי )לאופציה עתידית ( במלאי
מק"ט: 7443
174
לפני מע"מ: 149
מודול דמה מראה מתכתי )לאופציה עתידית( V במלאי
מק"ט: 7442
139
לפני מע"מ: 119
מודול שלט מואר V במלאי
מק"ט: 07444
227
לפני מע"מ: 194
מודול שלט מואר W במלאי
מק"ט: 07445
333
לפני מע"מ: 285
מסגרת פרמקס סקייליין מסגרת S2/V2 במלאי
מק"ט: 7401054
248
לפני מע"מ: 212
מסגרת S7/V6 סקיי ליין מודול מסגרת 6v קופסה 7S , מידות: 341X13 במלאי
מק"ט: 7336
339
לפני מע"מ: 290
מערכת אינטרקום 2 גידים פנל חיוג ישיר + DUOX מצלמה ומקודד (גודל קופסהS7 ) במלאי
מק"ט: 7387
2,868
לפני מע"מ: 2,451
סקיי לייין מודול 8 לחצנים לחצן ליד לחצן W VDS במלאי
מק"ט: 07371
538
לפני מע"מ: 460
סקיי ליין מודול בלוטוס במלאי
מק"ט: 7441
1,365
לפני מע"מ: 1,167
סקיי ליין מודול חיוג ישיר (VDS DIGITAL )יש לבחור גם את מודול ה- LCD במלאי
מק"ט: 07447
1,422
לפני מע"מ: 1,215
סקיי ליין מודול חיוג ישיר VDS DIRECT לבתים משותפים )מומלץ להוסיף שלט מואר להצגת רשימת הדיירים 7445 או 7444 במלאי
מק"ט: 7439
1,580
לפני מע"מ: 1,350
סקיי ליין מודול לחצן VDS 1 במלאי
מק"ט: 07375
207
לפני מע"מ: 177
סקיי ליין מודול מגבר+ מצלמה 2W במלאי
מק"ט: 0002-MC
2,243
לפני מע"מ: 1,917
סקיי ליין מודול מגבר+ מצלמה 4 + N במלאי
מק"ט: 7406
2,048
לפני מע"מ: 1,750
סקיי ליין מודול מגבר + מצלמה VDS במלאי
מק"ט: 7421
1,773
לפני מע"מ: 1,515
סקיי ליין מודול מגבר 2W במלאי
מק"ט: 0002-M
584
לפני מע"מ: 499
סקיי ליין מודול מגבר 4 + N במלאי
מק"ט: 7401074
404
לפני מע"מ: 345
סקיי ליין מודול מגבר VDS במלאי
מק"ט: 07415
934
לפני מע"מ: 798
סקיי ליין מודול מקודד מואר W במלאי
מק"ט: 7401079
915
לפני מע"מ: 782
סקיי ליין מודול קירבה במלאי
מק"ט: 7440
1,948
לפני מע"מ: 1,665
סקיי ליין מודול 2 לחצנים לחצן ליד לחצן N+4 V במלאי
מק"ט: 07374
269
לפני מע"מ: 230
סקיי ליין מודול 2 לחצנים לחצן ליד לחצן( ( VDS במלאי
מק"ט: 7376
328
לפני מע"מ: 280
סקיי ליין מודול 2 לחצנים לחצן מעל לחצן N+4 V במלאי
מק"ט: 7401063
293
לפני מע"מ: 250
סקיי ליין מודול 4 לחצנים לחצן ליד לחצן N+4 V במלאי
מק"ט: 7370
380
לפני מע"מ: 325
סקיי ליין מודול 4 לחצנים לחצן ליד לחצן V VDS במלאי
מק"ט: 7372
380
לפני מע"מ: 325
סקיי ליין מודול 4 לחצנים לחצן מעל לחצן N+4 V במלאי
מק"ט: 7365
380
לפני מע"מ: 325
סקיי ליין מודול 4 לחצנים V ) לחצן מעל לחצן ( VDS במלאי
מק"ט: 07367
380
לפני מע"מ: 325
סקיי ליין מודול 8 לחצנים לחצן ליד לחצן N+4 W במלאי
מק"ט: 7369
545
לפני מע"מ: 466
סקיי ליין מודול LCD תצוגה VDS -דפדוף שמות לבתים משותפים DIGITAL )יש להוסיף גם את החיוג ישיר DIGITAL במלאי
מק"ט: 7449
2,064
לפני מע"מ: 1,764
פנל אינטרקום לבנין פרמקס במלאי
מק"ט: F04915
5,930
לפני מע"מ: 5,068
פנל וולנסיה משולב מגבר + VDS מצלמת צבע משולבת לדים לתאורת לילה + מקודד מואר+ קופסה על/תחת הטיח (5 גידים) במלאי
מק"ט: 7342
2,741
לפני מע"מ: 2,343
פנל וולנסיה DUOX משולב מצלמה + מקודד מואר במלאי
מק"ט: 7388
3,081
לפני מע"מ: 2,633
פנל וולנסיה DUOX משולב מצלמה + מקודד מואר +מוניטור צבע VEO + שפורפרת, ” 4.3 במלאי
מק"ט: 7388-1
3,985
לפני מע"מ: 3,406
פנל וולנסיה DUOX משולב מצלמה + מקודד מואר +מוניטור צבע מגע 7” במלאי
מק"ט: 7388-1-1
4,424
לפני מע"מ: 3,781
פנל ולנסיה משולב מגבר +VDS מקודד מואר (יש להוסיף קופסה על/תחת הטיח ) ) 3 גידים( VDS) במלאי
מק"ט: 7344
1,599
לפני מע"מ: 1,367
פנל משולב מגבר 5W/2W מקודד, סדרה 4H על/בתוך הטיח תוצרת פרמקס במלאי 1,172
לפני מע"מ: 1,002
פרמקס סקייליין מסגרת S6/V5 במלאי
מק"ט: 7401057
290
לפני מע"מ: 248
קודן 100 קודים תוצרת FERMAX במלאי
מק"ט: REF:2520
650
לפני מע"מ: 556
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S במלאי
מק"ט: 07061
138
לפני מע"מ: 118
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S במלאי
מק"ט: 7401047
138
לפני מע"מ: 118
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S4 במלאי
מק"ט: 07064
158
לפני מע"מ: 135
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S5 במלאי
מק"ט: 07065
158
לפני מע"מ: 135
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S3 במלאי
מק"ט: 07063
158
לפני מע"מ: 135
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S6 במלאי
מק"ט: 7401050
174
לפני מע"מ: 149
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S7 במלאי
מק"ט: 07067
213
לפני מע"מ: 182
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S8 במלאי
מק"ט: 07068
213
לפני מע"מ: 182
קופסאת התאמה מעל הטיח סידרה S9 במלאי
מק"ט: 07069
213
לפני מע"מ: 182
קיט אינטרקום FERMAX אנלוגי הכולל פנל מתכתי תחת הטיח + שפורפרת + ספק קופסה על/תחת הטייח הטיח ( 5 גידים - 4+N ) במלאי
מק"ט: 8870
831
לפני מע"מ: 710
שלב 1 בחר סוג מגבר אודיו/אודיו+ וידאו פרמקס במלאי ללא שם החל מ: 0
שלב 2 בחר אביזרים נילווים פרמקס במלאי 2 החל מ: 0
שלב 3 בחר מספר לחצנים לפי כמות המודלים פרמקס במלאי החל מ: 0
שלב 4 בחר מסגרת וקופסה פרמקס במלאי 4 החל מ: 0
שפורפרת אינטרקום דיגיטלית למערכת VDS פרמקס במלאי
מק"ט: 3390
149
לפני מע"מ: 127
שפורפרת אינטרקום תוצרת פרמקס FERMAX מדגם 80447 במלאי
מק"ט: Reference: 80447
230
לפני מע"מ: 197
PUSH1. 101 V 4+N SKYLINE סקיי ליין מודול לחצן 2W\ 4+N 1 במלאי
מק"ט: REF 7373
261
לפני מע"מ: 223
PUSH1. 101 V VDS/BUS2 SKYLINE סקיי ליין מודול לחצן VDS 1 במלאי
מק"ט: REF 7375
261
לפני מע"מ: 223
1/W MILO VIDEO PANEL MEET פנל חיוג ישיר MILO 1W IP + לחצן, מסך טאץ', מצלמה באיכות 1.2 , תג קרבה, אפליקציה במלאי
מק"ט: RF9533
1,550
לפני מע"מ: 1,325
פתח צ'אט
1
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?