חנות און ליין לטכנאים

Linus ליינוס

Linus ליינוס שדרג את אבטחת הבית שלך עם מנעול הדלת החכמה ליינוס ®Linus המהפכני. מכשיר חדשני זה משלב עיצוב מלוטש עם טכנולוגיה מתקדמת כדי לספק לך שליטה אולטימטיבית ושקט נפשי. בכמה הקשות בלבד בטלפון החכם שלך או באמצעות הקודן המצורף, תוכל לפתוח ולנעול את הדלת ללא מאמץ באמצעות חיבור Bluetooth מאובטח. לא עוד לגשש מפתחות או לדאוג אם שכחת לנעול את הדלת – מנעול הדלת החכמה של ליינוס ®Linus נועל את עצמו אוטומטית לאחר שנכנסת או יוצאת. בנוסף, הוא אפילו יכול לזהות את הנוכחות שלך בקרבת מקום ולפתוח את הדלת עבורך, מה שהופך את הכניסה לפשוטה. נהל גישה בקלות באמצעות האפליקציה הנייד האינטואיטיבית. הענק הרשאות זמניות לאורחים או לבני משפחה ועקוב אחר הפעילות שלהם באמצעות תכונת יומן האירועים. עם טכנולוגיית DoorSense, תמיד תדע אם הדלת שלך פתוחה, סגורה או נעולה בזמן אמת. היה סמוך ובטוח בידיעה שהבית שלך מוגן על ידי צילינדר אבטחה מתקדם ומפתח גיבוי, המספקים שכבת הגנה נוספת מפני גישה לא מורשית. בחר בין כסף אלגנטי או שחור נצחי כדי להתאים בצורה מושלמת לאסתטיקה של הבית שלך. לשומרי שבת, מנעול הדלת החכם ליינוס ®Linus שלנו כולל מפסק מעוצב במיוחד המאושר על ידי מכון "צומת" , המבטיח עמידה בדרישות הדת. אל תתפשרו על אבטחה או נוחות בכל הנוגע להגנה על הבית שלכם. שדרג למנעול הדלת החכמה של ליינוס ®Linus עוד היום וחווה רמה חדשה של בטיחות ושליטה כמו שלא היה מעולם.

מחיר
 ₪
00
  It seems we can't find what you're looking for.

   

  מהן התכונות העיקריות של מנעול הדלת החכמה של Linus?

  מנעול הדלת החכם של Linus מחולל מהפכה באבטחת הבית עם התכונות המתקדמות והטכנולוגיה החדישה שלו. להלן כמה מהתכונות המרכזיות שהופכות את מנעול הדלת החכמה של Linus לבלוט:

  1. אבטחה משופרת: מנעול הדלת החכמה של Linus מציע אבטחה מהשורה הראשונה עם פרוטוקולי ההצפנה והאימות החזקים שלו. זה מספק שקט נפשי בידיעה שהבית שלך מוגן מפני גישה לא מורשית.

  2. כניסה ללא מפתח: היפרד מגישוש אחר מפתחות או לדאוג לאובדן או לגנוב. מנעול הדלת החכמה Linus מאפשר לך להיכנס לביתך באמצעות קוד PIN מאובטח או אפילו באמצעות שילוב סמארטפון, מה שהופך אותו לנוח וללא טרחה.

  3. גישה מרחוק: עם מנעול הדלת החכמה של Linus, תוכלו לשלוט ולנטר את דלת הכניסה שלכם מכל מקום באמצעות אפליקציה ייעודית לנייד. בין אם אתה בעבודה או בחופשה, אתה יכול להעניק גישה לאורחים או לספקי שירות בקלות מרחוק.

  4. ניטור פעילות: הישאר מעודכן לגבי מי שנכנס ויוצא מהבית שלך עם תכונת ניטור הפעילות של מנעול הדלת החכמה של Linus. קבל התראות בזמן אמת בטלפון החכם שלך בכל פעם שמישהו נועל או פותח את הדלת, ומספק שכבת אבטחה נוספת.

  5. שילוב עם מערכות בית חכם: שלב בצורה חלקה את מנעול הדלת החכמה של Linus לתוך המערכת האקולוגית הקיימת של הבית החכם שלך. חבר אותו למכשירים תואמים אחרים כגון מצלמות, אורות ותרמוסטטים לאוטומציה ונוחות משופרים.

  6. התקנה קלה: התקנת מנעול הדלת החכם של Linus היא קלה, הודות לעיצובו הידידותי למשתמש והנחיות שלב אחר שלב. אתה לא צריך כלים מיוחדים או סיוע מקצועי כדי להגדיר אותו תוך דקות ספורות. בסך הכל, המאפיינים העיקריים של מנעול הדלת החכם של Linus משלבים נוחות, אבטחה וטכנולוגיה מודרנית כדי לשפר את בטיחות הבית שלך תוך מתן בקרת גישה חלקה לך ולמשפחתך.

  כיצד מנעול הדלת החכמה של Linus משפר את אבטחת הבית?

  מנעול הדלת החכם של Linus מחולל מהפכה באבטחת הבית על ידי מתן תכונות מתקדמות וטכנולוגיה חדשנית. עם העיצוב והפונקציונליות החדשניים שלו, מנעול דלת חכם זה מציע מגוון יתרונות המשפרים מאוד את הביטחון של הבית שלך. אחת הדרכים העיקריות שבה מנעול הדלת החכמה של Linus משפר את אבטחת הבית היא באמצעות שיטות האימות החזקות שלו. בניגוד למנעולים מסורתיים המסתמכים אך ורק על מפתחות פיזיים, מנעול הדלת החכם של Linus משתמש בטכנולוגיה ביומטרית מתקדמת כגון זיהוי טביעת אצבע או זיהוי פנים. זה מבטיח שרק אנשים מורשים יכולים לקבל גישה לבית שלך, מה שמפחית משמעותית את הסיכון לכניסה לא מורשית. יתר על כן, מנעול הדלת החכמה של Linus מציע אינטגרציה חלקה עם הטלפון החכם שלך או מכשירים מחוברים אחרים. באמצעות אפליקציה ייעודית לנייד, אתה יכול בקלות לנטר ולשלוט במנעול הדלת שלך מכל מקום ובכל זמן. זה אומר שאתה יכול לנעול או לפתוח את הדלת מרחוק, לקבל התראות בזמן אמת כאשר מישהו נכנס או יוצא מהבית שלך, ואפילו להעניק גישה זמנית לאורחים או לספקי שירותים. תכונה בולטת נוספת של מנעול הדלת החכמה של Linus היא מערכת האזעקה המובנית שלו. בכל מקרה של פעילות חשודה או ניסיונות שיבוש, האזעקה תופעל, ותתריע גם אותך וגם את השכנים הסמוכים על איומים פוטנציאליים. שכבת אבטחה נוספת זו פועלת כגורם מרתיע בפני פולשים ומספקת שקט נפשי בידיעה שהבית שלך מוגן. בנוסף, מנעול הדלת החכם Linus מתהדר בבנייה עמידה ועיצוב עמיד בפני חבלה. הוא מתוכנן לעמוד בפני ניסיונות כניסה מאולצים והוא עמיד בפני טכניקות איסוף או חבטות המשמשות לעתים קרובות על ידי פורצים. זה מבטיח שאפילו הפולשים הנחושים ביותר יתקשו להשיג גישה לא מורשית לרכוש שלכם. לסיכום, מנעול הדלת החכמה Linus משפר משמעותית את אבטחת הבית באמצעות שיטות האימות המתקדמות שלו, תכונות הנגישות מרחוק, מערכת האזעקה המובנית והבנייה החזקה שלו. על ידי השקעה במכשיר חדשני זה, תוכל לקבל שליטה רבה יותר על מי שנכנס לביתך וליהנות משקט נפשי משופר בידיעה שהנכס שלך מוגן היטב.

  האם ניתן לשלב את מנעול הדלת החכמה של Linus עם מכשירי בית חכם אחרים?

  בהחלט! מנעול הדלת החכמה Linus נועד להשתלב בצורה חלקה עם מכשירי בית חכם אחרים, ומאפשר לך ליצור מערכת אבטחה ביתית מחוברת ואוטומטית לחלוטין. על ידי שילוב של מנעול הדלת החכמה של Linus עם מכשירים תואמים אחרים כגון תרמוסטטים חכמים, מערכות תאורה או מצלמות אבטחה, אתה יכול לשפר את הפונקציונליות והנוחות של הבית החכם שלך. עם היכולת להתחבר באמצעות Wi-Fi או Bluetooth, מנעול הדלת החכמה Linus יכול לתקשר ולהסתנכרן עם מכשירים אחרים ברשת הביתית שלך. זה אומר שאתה יכול ליצור שגרות מותאמות אישית ותרחישי אוטומציה המופעלים על ידי פעולות שבוצעו על מנעול הדלת. לדוגמה, אתה יכול להגדיר שגרה שבה פתיחת מנעול הדלת החכמה של Linus מדליקה אוטומטית את האורות שלך ומתאים את התרמוסטט לטמפרטורה המועדפת עליך. יתר על כן, אינטגרציה עם עוזרי קול פופולריים כמו Amazon Alexa או Google Assistant מאפשרת שליטה ללא ידיים במכשירים המחוברים שלך. אתה יכול פשוט להשתמש בפקודות קוליות כדי לנעול או לפתוח את הדלת שלך, לבדוק את מצבה, או אפילו ליצור שגרות מותאמות אישית בשליטה קולית הכוללת מספר מכשירים. לסיכום, מנעול הדלת החכמה Linus מציע יכולות תאימות ואינטגרציה נרחבות עם מכשירי בית חכם אחרים. על ידי שילוב זה עם טכנולוגיות שונות, אתה יכול ליצור סביבה ביתית מחוברת וחכמה באמת המשפרת הן את האבטחה והן את הנוחות.

  מהם היתרונות של שימוש במנעול הדלת החכם של Linus על פני מנעולי דלת מסורתיים?

  מנעול הדלת החכם של Linus מציע מגוון יתרונות על פני מנעולי דלת מסורתיים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור בעלי בתים המעוניינים לשפר את האבטחה והנוחות שלהם. אחד היתרונות המרכזיים הוא תכונות האבטחה המתקדמות המגיעות עם מנעול הדלת החכמה של Linus. בניגוד למנעולים מסורתיים המסתמכים אך ורק על מפתחות פיזיים, המנעול החכם של Linus משתמש בטכנולוגיה מתקדמת כגון אלגוריתמי זיהוי ביומטרי והצפנה כדי לספק רמה גבוהה יותר של הגנה מפני גישה לא מורשית. זה אומר שאתה יכול להיות שקט נפשי בידיעה שהבית שלך מאובטח. יתרון נוסף הוא הנוחות והגמישות שמביאה מנעול הדלת החכמה של Linus. עם מנעולים מסורתיים, לעתים קרובות אתה צריך לסחוב מספר מפתחות או לדאוג לאבד אותם. עם זאת, עם המנעול החכם של Linus, אתה יכול לשלוט בקלות בגישה לבית שלך באמצעות הטלפון החכם שלך או אפילו באמצעות פקודות קוליות עם עוזרים וירטואליים תואמים. זה מאפשר לך להעניק גישה זמנית לאורחים או לספקי שירות מרחוק, ומבטל את הצורך במפתחות פיזיים לחלוטין. בנוסף, מנעול הדלת החכמה Linus מציע אינטגרציה חלקה עם מכשירים ומערכות בית חכם אחרים. אתה יכול בקלות לחבר אותו למערכת האוטומציה הביתית הקיימת שלך וליצור שגרות מותאמות אישית כגון נעילה אוטומטית של הדלתות שלך כשאתה עוזב או פתיחתן כאשר אתה מגיע הביתה. רמה זו של אינטגרציה משפרת לא רק את האבטחה אלא גם את הנוחות בניהול משק הבית שלך. לבסוף, ההתקנה וההגדרה ללא טרחה עם מנעול הדלת החכמה של Linus. שלא כמו התקנות מורכבות הנדרשות לכמה מנעולים מסורתיים, פתרון מודרני זה יכול להיות מותקן בקלות על ידי בעלי הבית עצמם ללא כל סיוע מקצועי. לסיכום, הבחירה במנעול הדלת החכם של Linus על פני מנעולים מסורתיים מספקת יתרונות רבים, כולל תכונות אבטחה משופרות, אפשרויות בקרת גישה נוחות, אינטגרציה חלקה עם מכשירים חכמים אחרים ותהליכי התקנה קלים. שדרג את אבטחת הבית שלך ותיהנה מנוחות נוספת עם הטכנולוגיה החדישה הזו מבית Linus.

  עד כמה קל להתקין ולהגדיר את מנעול הדלת החכמה של Linus?

  התקנה והגדרה של מנעול חכם לדלת יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור חלק מבעלי הבית. עם זאת, מנעול הדלת החכמה של Linus שואף לפשט את התהליך ולהפוך אותו לידידותי ככל האפשר. תהליך ההתקנה של מנעול הדלת החכם של Linus נועד להיות פשוט וללא טרחה. עם הוראות ברורות שסופקו על ידי היצרן, גם בעלי כישורים טכניים מוגבלים יכולים להתקין בביטחון את המנעול החכם הזה בעצמם. החבילה כוללת את כל החומרה והכלים הדרושים, מה שמבטיח שיש לך את כל מה שאתה צריך כדי להשלים את ההתקנה בהצלחה. למי שמעדיף סיוע מקצועי או רוצה להבטיח חווית התקנה חלקה, אנו ממליצים להזמין מתקין מורשה על ידי היצרן. אנשי מקצוע אלו עברו הכשרה ובקיאים בהתקנה והתקנה של מנעול הדלת החכמה של לינוס. יש להם ידע מעמיק על התכונות והפונקציונליות שלו, מה שמבטיח תהליך התקנה חלק. על ידי בחירה במתקין מורשה, אתה יכול להיות שקט נפשי בידיעה שמנעול הדלת החכם שלך יותקן כהלכה, ולמקסם את הביצועים והפונקציונליות שלו. בנוסף, מתקינים אלו יכולים לספק תובנות חשובות כיצד לייעל את תכונות המנעול החכם שלך בהתאם לצרכים הספציפיים שלך. לסיכום, בעוד שניתן לבעלי בתים להתקין ולהגדיר את מנעול הדלת החכמה של Linus בעצמם עם הוראות מסופקות, השכרת מתקין מורשה מבטיחה חוויה נטולת טרחה וליווי מומחה לאורך כל התהליך. בחר נוחות ומומחיות על ידי בחירה באיש מקצוע מורשה בעת התקנת מנעול הדלת החכמה של Linus.

  האם מנעול הדלת החכם של Linus תואם לסוגי דלתות שונים?

  כשמדובר בבחירת מנעול חכם לדלת, תאימות היא גורם מכריע שיש לקחת בחשבון. מנעול הדלת החכם של Linus זכה לפופולריות בזכות התכונות המתקדמות והנוחות שלו. אך נותרה השאלה: האם מנעול הדלת החכם של Linus מתאים לסוגים שונים של דלתות? התשובה היא כן. מנעול הדלת החכם של Linus נועד להיות רב תכליתי וניתן להתאמה, מה שהופך אותו לתואם למגוון רחב של סוגי דלתות. בין אם יש לך דלת עץ, דלת מתכת, או אפילו דלת זכוכית, המנעול החכם של Linus יכול להשתלב בצורה חלקה במערך הקיים שלך. לא רק שמנעול הדלת החכם של Linus עובד היטב עם סוגים שונים של דלתות, אלא הוא גם מציע אפשרויות התקנה קלות. עם העיצוב הידידותי למשתמש וההנחיות הברורות שלו, בעלי בתים יכולים להתקין בביטחון את המנעול החכם של Linus ללא כל סיוע מקצועי. בנוסף להתאמה שלו לסוגים שונים של דלתות, המנעול החכם Linus מציע גם תאימות למערכות אוטומציה ביתיות פופולריות כמו Apple HomeKit ו-Google Assistant. זה מאפשר לך לשלוט ולנטר בנוחות את הנעילה החכמה שלך באמצעות פקודות קוליות או דרך הטלפון החכם שלך. לסיכום, אם אתם מחפשים פתרון מנעול דלת חכם רב-תכליתי ותואם, המנעול החכם Linus הוא בחירה מצוינת. היכולת שלו לעבוד בצורה חלקה עם סוגים שונים של דלתות מבטיחה שתוכלו ליהנות מאבטחה ונוחות משופרים ללא קשר להתקנה הקיימת שלכם.

  האם ל-Linus Smart Door Lock יש אפשרות גיבוי במקרה של הפסקות חשמל או בעיות קישוריות?

  אחד החששות המרכזיים בכל הנוגע למנעולי דלת חכמים הוא האמינות שלהם בזמן הפסקות חשמל או בעיות קישוריות. בעלי בתים רוצים להבטיח שתהיה להם גישה ללא הפרעה לבתיהם, ללא קשר לגורמים חיצוניים. בכל הנוגע למנעול הדלת החכמה של Linus, הלקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שקיימת אפשרות גיבוי למצבים כאלה. מנעול דלת חכם Linus מעוצב עם מערכת גיבוי סוללות מובנית המבטיחה פעולה רציפה גם בזמן הפסקות חשמל. המשמעות היא שלא תצטרכו לדאוג להינעל מחוץ לבית אם החשמל יתבטל. בנוסף, מנעול הדלת החכמה של Linus משלב גם מערכת קישוריות חזקה. הוא משתמש במספר פרוטוקולי תקשורת, כולל בלוטות' ו-Wi-Fi, כדי להבטיח חיבור אמין בין המנעול לסמארטפון שלך או להתקנים אחרים. במקרה של בעיות קישוריות עם פרוטוקול אחד, המנעול עובר בצורה חלקה לאפשרות זמינה אחרת, מה שמבטיח גישה ללא הפרעה. עם אפשרויות הגיבוי הללו, בעלי בתים יכולים להיות שקט נפשי בידיעה שהם תמיד יוכלו להיכנס לבתיהם גם בנסיבות בלתי צפויות כגון הפסקות חשמל או בעיות קישוריות. מנעול הדלת החכמה של Linus מספק פתרון אמין ובטוח לבעלי בתים מודרניים המחפשים נוחות ושקט נפשי בחיי היומיום שלהם.

  האם נדרשים עמלות או מנויים נוספים כדי להשתמש בכל התכונות של מנעול הדלת החכמה של Linus?

  לא, לא נדרשים עמלות או מנויים נוספים כדי לגשת לכל התכונות של מנעול הדלת החכמה של Linus. לאחר רכישת המנעול החכם, תהיה לך גישה מלאה לפונקציות שלו ללא כל עלויות נסתרות. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מכל היתרונות והנוחות של מנעול הדלת החכמה של Linus מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי עמלות או מנויים שוטפים. היה סמוך ובטוח, ההשקעה שלך במנעול חכם חדשני זה תספק לך חוויה חלקה ונטולת טרחה, ותשפר את האבטחה והנגישות של הבית שלך ללא התחייבויות כספיות נוספות.

  איזה סוג של אמצעי אבטחה יש למנעול הדלת החכמה של Linus כדי למנוע גישה לא מורשית?

  כשזה מגיע לאבטחת הבית שלך, מנעול הדלת החכמה של Linus לא לוקח סיכונים. עם מערכת חזקה של אמצעי אבטחה, זה מבטיח שגישה לא מורשית תימנע ביעילות. אחד ממאפייני המפתח של מנעול הדלת החכמה של Linus הוא טכנולוגיית ההצפנה המתקדמת שלו. הוא משתמש בפרוטוקולי הצפנה סטנדרטיים בתעשייה כדי להגן על הנתונים שלך ולהבטיח שרק משתמשים מורשים יכולים לשלוט במנעול ולגשת אליו. המשמעות היא שכל ניסיונות להתעסק או לעקוף את המנעול נתקלים בהתנגדות עזה. בנוסף, מנעול הדלת החכמה של Linus משתמש בשיטות אימות רב-גורמי לאבטחה נוספת. משמעות הדבר היא שכדי לקבל גישה, המשתמשים חייבים לספק צורות אימות מרובות כגון קוד PIN ייחודי או אימות ביומטרי כמו זיהוי טביעת אצבע. זה מוסיף שכבת הגנה נוספת מפני כניסה לא מורשית. יתר על כן, למנעול הדלת החכמה של Linus יש מנגנוני זיהוי חבלה מובנים. אם מישהו ינסה לתמרן או לפגוע בכוח במנעול, הוא יפעיל מייד התראה ויודיע לך דרך האפליקציה הנייד המחוברת שלו או ערוצים ייעודיים אחרים. גישה פרואקטיבית זו מבטיחה שכל הפרות פוטנציאליות יאותרו וטופלו במהירות. לסיכום, מנעול הדלת החכמה של Linus נותן עדיפות לאבטחה על ידי שילוב טכנולוגיית הצפנה מתקדמת, אימות רב-גורמי ומנגנוני זיהוי חבלה. עם אמצעי אבטחה חזקים אלה, אתה יכול להיות שקט נפשי בידיעה שהבית שלך מוגן היטב מפני גישה לא מורשית.

  פותחים את הדלת
  ללא מפתח.
  מנעול חכם .Linu

   

  הפכו את הדלת שלכם לחכמה ובטוחה יותר.

  המנעול החכם LinusTM מבית Yale® מאפשר למשתמשים לפתוח
  את הדלת שלהם ללא מפתח באמצעות קודן או אפליקציה ולנעול
  אותה באופן אוטומטי – לא משנה היכן הם נמצאים. המנעול מופעל
  על ידי יישומון )אפליקציה( Yale® Access למכשיר החכם ומאפשר
  מעקב אחרי פעילות ויומן אירועים, בנוסף, ניתן לשתף הרשאות
  קבועות או זמניות עם משתמשים שונים מכל מקום בעולם.

   

  • פתיחת הדלת באמצעות קודן / אפליקציה בחיבור Bluetooth
  • נעילת הדלת באופן אוטומטי
  • פתיחה אוטומטית של הדלת בקירבתה באמצעות חיבור
  Bluetooth )בהתאם להרשאות(.
  • ניהול הרשאות זמניות למשתמשים באפליקציה
  • טכנולוגיית DoorSense : מצב הדלת בזמן אמת )פתוחה/סגורה/נעולה)
  • יומן אירועים
  • צילינדר High Security + מפתח גיבוי
  • גוון: כסוף / שחור
  • מפסק שבת – באישור מכון "צומת"

  תאימות מנעול מתאים למגוון רחב של דלתות
  דרישות אפליקציית Yale® Access עבור IOS /אנדרואיד
  תקשורת Bluetooth ו- Wi-Fi עם מגשר אינטרנט Yale®
  הצפנה טכנולוגיית Bluetooth באנרגיה נמוכה ) BLE (, הצפנת 128 AES והצפנת .TLS
  סוגי סוללות סוללות 4XAA כלולות (מומלץ להשתמש בסוללות אלקליין)

   

  אפל, הלוגו של אפל ואייפון הם סימנים מסחריים של Apple inc , הרשומים בארה"ב ובשאר המדינות והאזורים.
  App Store הוא סימן שירות של .Apple Inc
  Google ו- Google play הם סימנים מסחריים של .Google LLC
  Google Assistant אינו זמין בשפות ובמדינות מסוימות.
  למידע על כישורי Amazon Alexa ותאימות למדינות, אנא עיין באתר האינטרנט של .Amazon
  כדי לשלוט באביזר הזה התומך ב- HomeKit , הגרסה העדכנית ביותר של IOS או iPadOS מומלצת.

  Make your door smarter with Linus®, a keyless smart door lock designed to secure and simplify your life. Sleek design combined with state-of-the-art technology.

  Yale Linus® Smart Door Lock

  פתח צ'אט
  1
  💬 זקוק לעזרה?
  Scan the code
  שלום 👋
  אנחנו יכולים לעזור לך?