חנות און ליין לטכנאים

מערכות אזעקה

מערכות האזעקה מעניקות לנו שקט נפשי ויכולת להשאיר את הבית, את הרכב, את המשרד או את החנות ללא השגחה. מערכת האזעקה היא זו שתדאג כי אף אחד לא יעז לפגוע בכל אותם המקומות. אם מישהו בכל זאת ינסה לעשות זאת, מערכת האזעקה תניס אותו מהמקום בטרם הוא יספיק לפגוע ברכושנו.

מחפשים מערכת אזעקה איכותית? בחרו מבין מגוון מערכות אזעקה באתר ZBM!

מתקינים מערכת אזעקה וישנים בשקט…

להרכבת מערכת אזעקה ויסוניק בהתאמה אישית לחץ כאן 

מערכות אזעקה באתר ZBM

החיים שלנו היום שונים מאוד ביחס למה שהיה בעבר. היום הכול מתועד, הכול מצולם, הכול מאובטח והכול נשלט. אחת המערכות הפעילות והמוכרות ביותר בתחום האבטחה אלו הן מערכות אזעקה.

כיום, בניגוד לעבר יש לנו הרבה מאוד כלים ואפשרויות לשמור על עצמנו, לשמור על הבית שלנו או על העסק שלנו ולעשות זאת גם כאשר אנחנו לא נמצאים באופן פיזי בשטח.

המערכות המתקדמות שיש לנו כיום פועלות באמצעות 'בית חכם' כאשר אנחנו יכולים למעשה לשלוט על כל המערכות כולל על מערכת האבטחה באמצעות המכשירים הסלולאריים או המחשבים. כבר קשה לזכור איך היו נראים חיינו ללא מערכת אזעקה.

מערכות אזעקה הן אחת מאותן המערכות שנועדו לסייע לנו בשמירה על רמת הביטחון שלנו.

מערכות אזעקה בכל מקום

כיום אנחנו מוצאים את מערכות האזעקה בהרבה מאוד מקומות. כמעט כל מקום ציבורי או אפילו פרטי נהנה ממערכת כזו אשר שומרת על המקום מפני פריצות או גניבות.

מערכת אזעקה לא רק מזעיקה אותנו בעת הצורך ומכניסה אותנו לתמונה כאשר קורה משהו בשטח שלנו. מערכת האזעקה מסייעת לנו בהגנה על המקום גם לפני שהפורץ או הפושע מתחיל לבצע את זממו.

היות ואף אחד לא רוצה להסתבך עם מערכות אזעקה שיתחילו לצפור בדיוק ברגע האמת בו הוא מנסה לחדור אל שטח פרטי על מנת לגנוב או לבצע מעשים פליליים אחרים.

מסיבה זו יודעים היום גם הפושעים הגדולים ביותר, אלו שאין להם כל רסן מוסרי, כי לפני הכול הם חייבים לוודא כי אין מערכת אזעקה בשטח בו בחרו 'לפעול'. אם הם יגלו כי קיימת מערכת כזו, ברור שהם כלל לא ייגשו למקום. כי 'מי מחפש צרות?'

כדאי לזכור! מערכות אזעקה באתר ZBM הן לא מערכות יקרות, אך התועלת שלהן היא לאין שיעור.

מערכות אזעקה

 • חברת ZBM מוכרת מגוון רחב של מערכות אזעקה כגון:
  NAPCO – מערכת אזעקות אמריקאית. מאז 1969, NAPCO מוכרת בקהילת האבטחה המקצועית.
 • PARADOX- חברה קנדית בקרת מזוודות, מסך מסע וקיבורדים למערכות אזעקה.
 • PIMA פימא- חברה ישראלית לוחות מקשים, הרחבות, מערכת אזעקה תקן 1337, סדרת קפטן, סדרת הנטר-פרו, שליטה מרחוק במערכות הנטר-פרו.
 • VISONIC ויסוניק- חברה ישראלית מגנים על בתים בישראל כבר יותר משני עשורים נמכרה בשנת 2011 לחברת טייקו בכ-100 מיליון דולר.
 • מערכות אזעקה אלחוטית.
 • טכנולוגיית POWERCODE.
 • מערכות אזעקה אלחוטית ואביזרים טכנולוגיית POWERG.
 • RISCO ריסקו חברה ישראלית פועלת באמצעות סניפים ברחבי העולם- גלאים, מצלמות אבטחה ורישיונות, LIGHTSYS, COMMPACT, PROSYS, בית חכם ריסקו
 • בנוסף לכך, ZBM מוכרת גלאים של: GJD, MAXIMUM, NAPCO, OPTEX וגלאים חיצוניים.

בררו גם על:

כאן תוכלו ללמוד אודות מגוון מערכות אזעקה מתקדמות שיסייעו לך לשמור על השקט הנפשי והביטחון האישי שלך ושל משפחתך- מגלאים מתקדמים ועד

למען השקט הנפשי שלך ולשמירה על רכושך וביטחונך – מערכות אזעקה מהיצרנים המובילים ממתינים לך לרכישה מידית עכשיו באתר ZBM.טכנולוגיות אבטחה

גם לך מגיע לחוות תחושת ביטחון – מערכות אזעקה מתקדמות ברכישה מקוונת פורצות דרך

מהי מערכת אזעקה לעסקים?

מערכת אזעקה לעסק היא אמצעי אבטחה שניתן להתקין כדי להגן על העסק מפני גניבות, ונדליזם ושריפה. מערכת אזעקה משמשת בדרך כלל עסקים קטנים או תאגידים גדולים כדי לסייע בהרתעת פריצות וונדליזם.

הצורך במערכת אזעקה מוכתב לרוב על ידי סוג התעשייה בה פועל העסק. לדוגמה, ייתכן שלבנק יהיה צורך הרבה יותר גבוה במערכת אזעקה מאשר בבית קפה בגלל פוטנציאל לגניבה או פריצה. באופן דומה, למסעדה עשוי להיות צורך גבוה יותר במערכת אזעקה מאשר סוגים אחרים של עסקים בגלל הסיכון הגבוה לנזקי שריפה.

בחלק זה נחקור כמה סיבות מדוע אולי תרצה להתקין מערכת אזעקה בעסק הקטן שלך וכן כמה תפיסות שגויות נפוצות לגבי מערכות אלו.

כיצד פועלות מערכות אזעקה אבטחה?

מערכות אזעקה ביטחוניות הן חלק חשוב בבטיחות הבית. הם מספקים תחושת שלווה וביטחון לבעלי בתים. ניתן להשתמש בהם כדי להרחיק פורצים, והם יכולים לשמש גם כדי לשמור על בטיחות חיות המחמד בתוך הבית.

אזעקות אבטחה פועלות על ידי זיהוי כל שינוי בסביבה, בין אם מדובר באדם שנכנס לנכס ובין אם מדובר בחלון שנפתח. מערכת האזעקה תתריע אז לבעל הבית באמצעות מערכת אזהרה קולית או התראה על אפליקציה לנייד אם יש להם הגדרה כזו.

למה כדאי לי להשקיע במערכת אזעקה?

מערכות אבטחה לבית הן השקעה מצוינת עבור הבית שלך. הם גורמים לך להרגיש בטוח ובטוח, והם גם מספקים שקט נפשי לך ולמשפחתך. מערכות אזעקה זולות, עם הרבה חבילות שונות זמינות.

השלב הראשון הוא להבין איזו מערכת אזעקה אתם רוצים, שיכולה לנוע בין אזעקה בסיסית שמתריעה למשטרה במקרה חירום ועד למערכת מתוחכמת יותר שגם מנטרת את הדלתות או החלונות שלכם או בעלת מצלמות.

חשוב שתתקין מערכת אזעקה כי היא מספקת שקט נפשי לך ולמשפחתך. מערכות אבטחה לבית יכולות לשמש כאמצעי הרתעה מפני פורצים שרוצים לגנוב מהבית שלכם כשהוא לא תפוס.

כיצד לבחור את מערכת האזעקה הטובה ביותר לבית או למשרד

בחירת מערכת האזעקה הטובה ביותר לבית או למשרד אינה משימה קלה. יש הרבה מוצרים בשוק. חלקם זולים אבל יש להם הרבה מגבלות, בעוד שאחרים יקרים אבל יש להם את כל התכונות שאתה צריך. אתה צריך למצוא איזון בין מחיר ואיכות כי אתה לא יכול להרשות לעצמך לקנות מערכת חדשה כל שנה.

לבניית מערך האבטחה האישי שלך.

מהן התכונות העיקריות של מערכת אזעקה אמינה?

כשמדובר בבחירת מערכת אזעקה אמינה, ישנן תכונות מסוימות שכדאי לך לחפש. ראשית נחפש בעל שם שם כמו Pima, Visonic, Risco והיקוויז'ן ביססו את עצמם כמובילים בתעשייה על ידי הצעת פתרונות אבטחה מהשורה הראשונה. להלן התכונות העיקריות שניתן לצפות ממערכות האזעקה שלהן: 1. טכנולוגיית זיהוי מתקדמת: מערכת אזעקה אמינה צריכה להיות בעלת טכנולוגיית זיהוי מתקדמת כדי לזהות במדויק איומים פוטנציאליים. זה יכול לכלול חיישני תנועה, חיישני דלת/חלון, גלאי שבירת זכוכית ואפילו מצלמות הדמיה תרמית. 2. ניטור בזמן אמת: היכולת לנטר את מערכת האזעקה שלך בזמן אמת היא חיונית להבטחת תגובה מהירה לכל פרצות אבטחה. חפש מערכות המציעות גישה מרחוק דרך אפליקציות לנייד או ממשקי אינטרנט כדי שתוכל להישאר מחובר ולקבל התראות מיידיות. 3. יכולות אינטגרציה: מערכת אזעקה אמינה צריכה להיות מסוגלת להשתלב עם התקני אבטחה אחרים ומערכות אוטומציה ביתית בצורה חלקה. זה מאפשר פתרון אבטחה מקיף שניתן להתאים אישית לפי הצרכים הספציפיים שלך. 4. אספקת חשמל גיבוי: הפסקות חשמל עלולות להשאיר את הרכוש שלך חשוף לפריצות. למערכת אזעקה אמינה צריכה להיות ספק כוח גיבוי כגון גיבוי סוללה או תמיכה בגנרטור כדי להבטיח הגנה ללא הפרעה. 5. ממשק ידידותי למשתמש: קלות השימוש חיונית בכל הנוגע להפעלת מערכת אזעקה ביעילות. חפש מערכות המציעות ממשקים אינטואיטיביים ובקרות ידידותיות למשתמש כך שכל אחד מבני הבית שלך יוכל לחמש או לנטרל את המערכת בקלות בעת הצורך. על ידי התחשבות בתכונות העיקריות הללו המוצעות על ידי יצרנים כמו Pima, Visonic, Risco, והיקוויז'ן, אתה יכול לבחור מערכת אזעקה אמינה המספקת אבטחה אופטימלית עבור הרכוש שלך ושקט נפשי עבורך ועבור יקיריכם.

כיצד מערכת אזעקה מסייעת בהרתעת פורצים?

מערכת אזעקה היא גורם מרתיע רב עוצמה מפני פורצים. נוכחותו לבדה מעבירה מסר ברור לפולשים פוטנציאליים שהנכס מוגן ולא מטרה קלה. כאשר מערכת אזעקה מופעלת, היא פולטת צפירה חזקה ולעתים קרובות מהבהבת אורות, ומושכת את תשומת הלב למקום. פרץ הרעש והאור הפתאומי הזה מבהילים את הפורצים, מה שמגדיל את הסיכוי שהם יברחו מהמקום מיד. יתרה מכך, מערכות אזעקה מודרניות מחוברות לרוב לשירותי ניטור או ישירות לרשויות אכיפת החוק. המשמעות היא שכאשר האזעקה מופעלת, הרשויות מקבלות הודעה מיידית ויכולות להגיב במהירות כדי לתפוס כל פולש פוטנציאלי. החשש להיתפס על חם פועל כגורם מרתיע חזק לפורצים. הם יודעים שעם מערכת אזעקה, הסיכוי שלהם לבצע בהצלחה את פעילותם הפלילית פוחת משמעותית. לסיכום, מערכת אזעקה משמשת גם כתמרור אזהרה גלוי וגם כמנגנון תגובה יעיל. הוא לא רק מתריע בפני בעלי בתים או בעלי עסקים על פריצות פוטנציאליות אלא גם מפחיד פורצים על ידי משיכת תשומת לב והגברת הסיכון להיתפס בשעת מעשה.

מהם הסוגים השונים של מערכות אזעקה הקיימות בשוק?

בכל הנוגע למערכות אזעקה, ישנם מספר סוגים שונים הקיימים בשוק. חשוב להבין את האפשרויות הללו כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי איזו מהן מתאימה ביותר לצרכים שלך. סוג אחד של מערכת אזעקה היא המערכת החוטית המסורתית. מערכות אלו מחוברות אל הבית או העסק שלך ודורשות בדרך כלל התקנה מקצועית. הם מציעים אפשרות אמינה ומאובטחת, אך ההתקנה יכולה להיות יקרה יותר וגוזלת זמן. אפשרות נוספת היא מערכות אזעקה אלחוטיות. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיית תדרי רדיו כדי לתקשר בין מרכיבי המערכת השונים. הם קלים יותר להתקנה ויכולים להיות גמישים יותר מבחינת המיקום, אך עשויים להיות להם מגבלות מבחינת טווח והפרעות פוטנציאליות. ישנן גם מערכות אזעקה היברידיות המשלבות גם רכיבים קוויים וגם אלחוטיים. זה מאפשר גמישות רבה יותר בהתקנה תוך שמירה על חיבור אמין. בנוסף, קיימות מערכות אזעקה בפיקוח עצמי המאפשרות לך לנטר את מערכת האבטחה שלך באמצעות אפליקציה או אתר אינטרנט. מערכות אלו בדרך כלל שולחות התראות ישירות לסמארטפון או למחשב שלך, ומאפשרות לך לנקוט בפעולה אם מופעלת אזעקה. לבסוף, ישנן מערכות אזעקה בפיקוח מקצועי המתחברות לתחנת ניטור מרכזית. במקרה של הפעלת אזעקה, אנשי מקצוע מיומנים יגיבו וינקטו בפעולות מתאימות, כגון פנייה לשירותי חירום במידת הצורך. חשוב לשקול היטב את הצרכים והתקציב הספציפיים שלך בעת בחירת מערכת אזעקה. על ידי הבנת הסוגים השונים הקיימים בשוק, תוכלו לקבל החלטה אסרטיבית המספקת שקט נפשי עבורכם ועבור יקיריכם או בית העסק.

האם ניתן להתאים מערכת אזעקה לצורכי אבטחה ספציפיים?

בהחלט! מערכת אזעקה אכן יכולה להיות מותאמת לצרכי אבטחה ספציפיים. למעשה, התאמה אישית היא תכונה מרכזית של מערכות אזעקה מודרניות. בין אם יש לכם דרישות ייחודיות לבית או לעסק, ניתן להתאים מערכת אזעקה שתענה על צרכים אלו. על ידי עבודה צמודה עם מומחי אבטחה ומומחים, תוכל לזהות את הפגיעויות והסיכונים הספציפיים שיש לטפל בהם. משם, ניתן להגדיר את מערכת האזעקה עם החיישנים, הגלאים והתכונות המתאימים כדי לספק הגנה מיטבית. בין אם מדובר בשילוב מעקב וידאו, מערכות בקרת גישה או חיישנים מיוחדים למפגעי שריפה או סביבה, מערכת אזעקה ניתנת להתאמה מבטיחה שצורכי האבטחה שלך ייענו ביעילות. אל תסתפקו בגישה מתאימה לכולם בכל הנוגע להגנה על מה שהכי חשוב. השקיעו במערכת אזעקה הניתנת להתאמה אישית לצרכי האבטחה הספציפיים שלכם ותיהנו משקט נפשי בידיעה שיש לכם פתרון מותאם.

מהו זמן התגובה הממוצע של מערכת אזעקה להתריע למוקד אזעקה ?

זמן התגובה הממוצע של מערכת אזעקה להתריע למוקד החירום הוא גורם מכריע בהבטחת הבטיחות והביטחון של אנשים. חיוני לקבל מענה מהיר ויעיל במצבי חירום. כשמדובר במערכות אזעקה, זמן התגובה הממוצע יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים כמו סוג מערכת האזעקה, הקישוריות שלה והפרוטוקולים הקיימים. עם זאת, בדרך כלל צפוי שמערכת אזעקה תוכל להזעיק את מוקד החירום תוך שניות. כדי להבטיח זמן תגובה מהיר, חשוב להשקיע במערכות אזעקה אמינות ומתקדמות טכנולוגית המסוגלות להעביר התראות באופן מיידי. תחזוקה ובדיקה שוטפת של מערכות אלו נחוצות גם כדי לזהות בעיות פוטנציאליות שעשויות להשפיע על זמן התגובה שלהן. לסיכום, כאשר בוחנים מערכת אזעקה לצרכי הבטיחות שלכם, חיוני לברר לגבי זמן התגובה הממוצע שלה כדי להבטיח שתוכלו לסמוך עליה בשעת חירום.

האם מערכות אזעקה אלחוטיות יעילות כמו אלה קוויות?

מערכות אזעקה אלחוטיות עברו כברת דרך מבחינת טכנולוגיה ואמינות. עם זאת, חשוב לשקול אם הם יעילים כמו עמיתיהם החוטים. בעוד שמערכות אזעקה אלחוטיות מציעות את הנוחות של התקנה קלה וגמישות מבחינת המיקום, ישנם גורמים מסוימים שעשויים להשפיע על יעילותן. גורם אחד כזה הוא הפוטנציאל להפרעות איתות או פריצה, שעלולים לסכן את אבטחת המערכת. מצד שני, מערכות אזעקה קוויות ידועות ביציבותן ובאמינותן. הם אינם רגישים להפרעות איתות או פריצה, מה שהופך אותם לבחירה מועדפת עבור אלה שמעדיפים אבטחה מקסימלית. בסופו של דבר, האם מערכות אזעקה אלחוטיות יעילות כמו מערכות קוויות תלויה בצרכים והעדפות האישיות. חיוני לחקור ולהעריך היטב את שתי האפשרויות לפני קבלת החלטה כדי להבטיח שהבית או העסק שלך יישארו מאובטחים.

מהם המרכיבים החיוניים של מערכת אבטחה מקיפה לבית?

מערכת אבטחת בית מקיפה מורכבת ממספר מרכיבים חיוניים הפועלים יחד כדי לספק הגנה מרבית לבית וליקיריכם. רכיבים אלה כוללים: 1. מערכת אזעקה: מערכת אזעקה היא עמוד השדרה של כל מערך אבטחה ביתי. הוא כולל חיישנים המוצבים על דלתות וחלונות, כמו גם גלאי תנועה, המפעילים אזעקה כאשר מתגלה כניסה לא מורשית. 2. מצלמות מעקב: מצלמות מעקב ממלאות תפקיד מכריע בפיקוח על הרכוש שלך הן בפנים והן בחוץ. הם פועלים כגורם מרתיע בפני פולשים פוטנציאליים ומספקים ראיות יקרות ערך במקרה של פריצה. 3. מערכות בקרת כניסה: מערכות בקרת כניסה מאפשרות לך לשלוט מי נכנס לביתך באמצעות שיטות כגון מקלדות, כרטיסי מפתח או סורקים ביומטריים. זה מבטיח שרק אנשים מורשים יכולים לקבל גישה. 4. תאורה אבטחה: תאורה מספקת סביב היקף הנכס שלכם חיונית להרתעת פורצים ולהגברת הראות בלילה. אורות המופעלים בתנועה יעילים במיוחד בהארת אזורים חשוכים כאשר מזוהה תנועה. 5. ניטור מרחוק: עם התקדמות הטכנולוגיה, מערכות אבטחה ביתיות רבות מציעות כיום יכולות ניטור מרחוק. זה מאפשר לך לנטר את הבית שלך מכל מקום באמצעות הטלפון החכם או המחשב שלך, ומספק שקט נפשי גם כשאתה לא. 6. גלאי אש ופחמן חד חמצני: מערכת אבטחה ביתית מקיפה צריכה לכלול גם גלאי אש ופחמן חד חמצני שיכולים להתריע בפניכם על סכנות אפשריות ולסייע במניעת אסונות. על ידי שילוב רכיבים חיוניים אלה במערכת האבטחה הביתית שלך, אתה יכול ליצור הגנה חזקה מפני פולשים ולהבטיח את שלומם של בני הבית והחפצים שלך.

האם ניתן לשלב מערכת אזעקה עם מכשירי בית חכם אחרים?

בהחלט! שילוב של מערכת אזעקה עם מכשירי בית חכם אחרים הוא לא רק אפשרי אלא גם מומלץ מאוד. על ידי שילוב מערכת האזעקה שלך עם מכשירי בית חכם אחרים, תוכל ליצור מערכת אקולוגית אבטחה מקיפה ומקושרת. תארו לעצמכם שאתם יכולים להפעיל או לנטרל את מערכת האזעקה שלכם באמצעות פקודות קוליות דרך רמקול חכם או מרחוק דרך אפליקציה לנייד. אתה יכול גם להגדיר כללי אוטומציה שמפעילים פעולות מסוימות כאשר האזעקה מופעלת, כגון הדלקת אורות או שליחת התראות לסמארטפון שלך. יתר על כן, שילוב מערכת האזעקה שלך עם מכשירים חכמים אחרים כמו מנעולי דלתות, מצלמות וחיישני תנועה מאפשר תקשורת חלקה ואבטחה משופרת. לדוגמה, אם האזעקה מזהה פולש, היא יכולה להפעיל אוטומטית את המצלמות להתחיל להקליט ולשלוח לך התראות בזמן אמת. לסיכום, שילוב של מערכת אזעקה עם מכשירי בית חכם אחרים לא רק משפר את הנוחות אלא גם מספק פתרון אבטחה חזק ויעיל יותר לביתכם. אז קדימה, חקור את האפשרויות ליצירת מערכת אבטחת בית חכם משולבת במלואה.

כדי להבטיח את הפונקציונליות והאמינות המרבית של מערכת אזעקה, חובה לבצע בדיקות שוטפות. על פי תקני התעשייה, מערכת אזעקה צריכה להיבדק על פונקציונליות ואמינות לפחות אחת ל-4 חודשים. תדירות זו מאפשרת זיהוי בזמן של בעיות או תקלות פוטנציאליות שעלולות לפגוע ביעילות המערכת בהגנה על המקום שלך. על ידי עמידה בלוח הזמנים המומלץ של בדיקות זה, תוכל לטפל באופן יזום בכל דאגה ולשמור על תשתית אבטחה חזקה.

פתח צ'אט
1
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?