חנות און ליין לטכנאים

[woocommerce_product_search]

מצלמות אבטחה DAHUA

גלה את האמינות והחדשנות של מצלמות האבטחה של Dahua. עם טכנולוגיה מתקדמת ותכונות מתקדמות, Dahua מציעה פתרונות מעקב מהשורה הראשונה כדי לשמור על רכושך בטוח ומאובטח. חקור את מגוון המצלמות האיכותיות שלנו עבור כל צרכי האבטחה שלך.

מצלמות האבטחה של DAHUA מחוללות מהפכה באופן שבו אנו ניגשים למעקב ואבטחה. מצלמות DAHUA, הידועות בטכנולוגיה המתקדמת והביצועים האמינים שלהן, מציעות תכונות חדישות כדי לשמור על רכושכם בטוח ומאובטח. בין אם אתם מחפשים לפקח על הבית, המשרד או השטח המסחרי שלכם, מצלמות האבטחה של DAHUA מספקות מגוון אפשרויות כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלכם. מאיכות וידאו בחדות גבוהה ועד ליכולות מתקדמות של זיהוי תנועה, מצלמות אלו מציעות שקט נפשי בידיעה שהרכוש שלך נמצא במעקב מתמיד. עם התמקדות בחדשנות ושביעות רצון לקוחות, DAHUA ביססה את עצמה כמובילה בתעשיית מצלמות האבטחה. המחויבות שלהם לאיכות מבטיחה שאתה משקיע במוצר שיספק ביצועים אמינים במשך שנים רבות. כשזה מגיע להגנה על מה שהכי חשוב, סמוך על מצלמות האבטחה של DAHUA שיספקו לך את השקט הנפשי שמגיע לך. הישאר צעד אחד לפני איומים פוטנציאליים ושם עין על הרכוש שלך עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר של מעקב מ-DAHUA.

מצלמות אבטחה DAHUA משנת 2014, Dahua מדורגת במקום השני בשוק ציוד מעקב וידאו עולמי על פי דוח IHS, ובשנת 2017 מדורגת Dahua במקום השלישי ב A & S הבינלאומי "50 אבטחה ".

קו ליבת מוצרי מצלמות האבטחה של Dahua Israel , כולל מצלמות רשת, NVRs ו- HD over coax, הניתנות ליישום בתחומים רבים, כולל בנקאות ופיננסים, ממשל, תעשייה, קמעונאות, ספורט ופנאי, תחבורה ואנרגיה.

פרויקטים גדולים רבים של מצלמות האבטחה הותקנו עם Dahua  בארץ ובעולם כגון – אולימפיאדת ריו 2016,פסגת G20,

Dahua טכנולוגיה הינה ספקית מובילה בעולם של פתרונות לתעשיית מעקב וידאו .

עם 13,000 עובדים ברחבי העולם, Dahua פתרונות, מוצרים ושירותים משמשים ביותר מ 180 מדינות ואזורים. ל-Dahua יש 35 חברות בנות ברחבי העולם המכסים את אסיה, אמריקה, אירופה, המזרח התיכון, אוקיאניה, אפריקה, וכו 'עם פתרונות מעקב שלה, Dahua מספק איכות, אמינות ויציבות שאין כמותה.

קו המוצרים החדש של Dahua – המוגן בפטנט מכיל מצלמות IP מתגים ומערכות הקלטה (NVR ePOE) מהווה פתרון להעברת מצלמות IP למרחקים ארוכים

כבל רשת ללא צורך באביזרים נוספים בדרך,ולשימוש בכבלים קואקסלים קיימים ( EoC ) להתקנת מצלמות IP בעזרת ממירים פאסיביים ייחודים .

פתרון ידידותי לסביבה – טכנולוגיית ePoE מספקת פתרון ידידותי לסביבה ומסייעת בהפחתת פליטת פחמן , ניתן לחבר מצלמת IP באמצעות כבל רשת אחד של עד 800 מטר , ללא צורך בחיבור מתגים נוספים בדרך וכך ניתן לחסוך כ 1825 קילוואט בשנה .

חסכון כלכלי – בשימוש בטכנולוגיית ePOE קיים חסכון כספי באופן מיידי ע"י הקטנת מספר המכשירים הדרושים לחיבור מצלמות בהקמת הפרויקט . בטכנולוגיה זו ניתן להשתמש בכבל רשת למרחקים ארוכים ואין צורך בסיבים אופטיים הנפוצים בהתקנת תשתית תקשורת למרחקים ארוכים , חסכון רב בזמן ההתקנה וניצול תשתית קיימת ( כבל קואקס ) להתקנת מצלמות IP חדשות .

פתרון מורחב – טכנולוגיית ePoE משתמשת באפנון מתקדם על מנת לשדר וידאו , נתונים ומתח עד למרחק של 800 מטר ב 10Mbps באמצעות כבל CAT5E יחיד בחיבור בין מצלמת IP לבין מתג PoE או NVR .

מצלמות IP על כבל קואקס – טכנולוגיית (Ethernet over Coax( EoC מספקת פתרון פשוט וחסכוני המפחיתה את עלויות השדרוג ממצלמות אנלוגיות למצלמות IP . הממירים מאפשרים העברת וידאו , נתונים ומתח על הכבל הקואקסלי הקיים בחיבור בין מצלמת IP לבין מתג PoE או NVR .

Dahua היא  בין המובילות בעולם בתחום מצלמות אבטחה וידאו  IoT המבוססים על חידושים טכנולוגיים, Dahua טכנולוגיה מציעה פתרונות אבטחה, מערכות ושירותים מקצה לקצה כדי ליצור ערכים עבור פעולות העיר, ניהול חברות, וצרכנים.

עם יותר מ 16,000 עובדים מעל 50% עוסקת מו"פ, Dahua פתרונות, מוצרים ושירותים מוחלים בלמעלה מ 180 מדינות ואזורים. מאז השקתה הראשונה של הערוץ הראשון שפותחה על ידי 8 ערוצים בתעשייה, Dahua Technology הקדישה עצמה לחדשנות טכנולוגית והמשיכה להגדיל את השקעותיה במו"פ, תוך שהיא מעבירה 10% מהכנסותיה השנתיות למכירות למו"פ. החברה ממשיכה לבחון הזדמנויות מתפתחות המבוססות על טכנולוגיות IoT של וידאו וכבר הקימה עסקים בראיית מכונות, מערכות ועידות וידאו, מל"טים מקצועיים, לוחות רישוי אלקטרוניים, RFID ורובוטיקה ועוד.

 

Dahua טכנולוגיה יש יותר מ -200 משרדים מחוזי בסין, כמו גם 54 חברות בנות בחו"ל ונציגויות המכסו את אסיה פסיפיק, צפון אמריקה, אירופה, אפריקה ואזורים אחרים כדי לספק ללקוחות עם שירותים באיכות גבוהה ומהירה. מוצרי Dahua מיושמים באופן נרחב בשווקים אנכיים מרכזיים כגון אבטחה ציבורית, תעבורה, בנקאות ופיננסים, קמעונאות ואנרגיה ועוד. פרויקטים גדולים רבים הותקנו עם פתרונות Dahua ומוצרים – סין ​​אקספו הבינלאומי אקספו, אולימפיאדת ריו, G20 Hangzhou הפסגה , 28 ו 29 ASEAN הפסגה, רכבת תחתית רסיפה בברזיל, כמו גם רבים אחרים.

כמו מפעל היי-טק לאומי, Dahua טכנולוגיה בהצלחה הפך חברה ציבורית הרשומה בבורסת שנזן (SZSE: 002236) בחודש מאי, 2008. לאחר תחנת מחקר פוסט-דוקטורט לאומית, Dahua טכנולוגיה משמש כמרכז הארצית טכנולוגיה ארגונית מוסמך לאומי חדשני פיילוט הארגון – -. החברה הקימה בהצלחה מעבדות משותפות עם UL ו- SGS, ויש לה 4 פרויקטי פרוייקטים לאומיים, 5 פרויקטים לתעשיית ההיי-טק הלאומית וכן 2 מכשירים אלקטרוניים "הליבה", שבבי ייעוד כללי ו- High-end Chips. החברה הגישה בקשה ליותר מ -1,700 פטנטים, כולל יותר מ -60 פטנטים בינלאומיים. Dahua טכנולוגיה כבר מדורגת במקום השני בעולם CCTV & וידאו ציוד מעקב שוק על פי הדו"ח IHS מאז 2014, והיה מדורגת במקום השני "2018 a אבטחה של 50".

דהווה מתחיבת "הפעלת חברה בטוחה יותר לחיות בה", Dahua טכנולוגיה מאמצת את הערך של "הלקוח במרכז", לספק לשוק איכות שירות מעולה כדי ליצור ערך רב יותר עבור לקוחות, ולעשות מאמצים בלתי פוסקים כדי לבנות חברה בטוחה, אינטליגנטית, נוחה ויעילה.

פתח צ'אט
1
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?