חנות און ליין לטכנאים

כספות דיגיטליות חיצוניות

כספות דיגיטליות חיצוניות External digital safes מידור, נוחות שימוש ונוחות הצבה – אלו היתרונות הבולטים של כספת דיגיטלית חיצונית. למי היא מתאימה? באילו מקרים נמליץ ללקוחות שלנו על כספות דיגיטליות חיצוניות? ולמי הן לא מתאימות?

מהי כספת דיגיטלית חיצונית?

מאחר ומדובר בכספת דיגיטלית, מנגנון הנעילה מתבסס על מערכת חשמלית אשר ניתן לפתוח רק באמצעות הזנה של קוד. בניגוד לכספות פנימיות אשר יש צורך לקבע לתוך הקיר, את הכספות החיצוניות ניתן להציב היכן שרוצים. תחת סוג הכספות הללו ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים, ובחלקם קיימת האפשרות של מפתח חירום.

סנן לפי מחיר

Filters
משקל כספת

         קטגוריות מוצרים

         היתרונות של הכספת

         כספות חיצוניות ניתן להציב כמעט בכל מקום, בקלות ובמהירות, ומבלי הצורך להשקיע ביציקת בטון לקיבוע. הדבר הופך את הכספות החיצוניות לפופולריות הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק שונים. אופן השימוש בכספת הדיגיטלית הוא פשוט, אינטואיטיבי ונוח מאוד לתפעול כך שכל אחד יכול להשתמש בהן. בגלל שאופן השימוש פשוט כל כך, כספות דיגיטליות פופולריות גם בבתי מלון, מאחר וניתן להדריך את האורחים כיצד להשתמש בכספת בקלות.

         כספות דיגיטליות חיצוניות מתאימות גם לשימוש בבתי עסק שונים, מאחר והן מאפשרות ליצור מידור בצורה פשוטה מאוד – הגישה לקוד הסודי ניתנת רק לעובדים הרלוונטיים. כמובן שהכספת מתאימה גם לסיטואציה הפוכה, שבה יש קבוצה של עובדים אשר זקוקה לגישה לכספת. במקרה כזה אין צורך לדאוג לזמינות של המפתח, אלא ניתן לספק לכל העובדים הרלוונטיים את הקוד הסודי. מאחר וניתן להחליף את הקוד הסודי בקלות, זוהי עוד תכונה אשר מבטיחה כי רק האנשים הרלוונטיים יוכלו לפתוח אותה.

         למי הכספת אינה מתאימה?

         למרות הפופולריות הרבה של כספות דיגיטליות חיצוניות, ישנם מקרים שבהם זו אינה הבחירה הנכונה. למשל עבור שומרי שבת, שלא יוכלו להשתמש בכספת במהלך השבת במידה ויחפצו בכך. מאחר ואלו דגמים חיצוניים שאינם מקובעים, ישנו סיכון כי במהלך פריצה הפורצים ייקחו עימם את הכספת על כל תכולתה. ולכן היא מתאימה לשימוש בעיקר במקומות שבהם יש נוכחות של עובדים או אבטחה, או למשל כדי לשמור אקדח בבית – כאשר המטרה העיקרית היא למנוע מילדים גישה אלי

         כיצד לבחור כספת

         חפצי ערך, רובים, תכשיטים ומצלמות הם כולם דוגמאות מושלמות לפריטים שתרצו לאחסן בכספת. הפתרונות הקיימים – כספות קיר שצריך לבנות במהלך בניית הבית – לא תמיד אידיאליים לכך. . מדובר בכספת בעלת מראה חכם שניתן להתקין בכל קיר או רצפה מבפנים על ידי איש מקצוע או מתקין עצמי. הוא עשוי אבץ, מה שהופך אותו לעמיד ועמיד בפני אש. הדלת נפתחת משני הצדדים לגישה נוחה וכוללת מנעול מפתח פנימי לאבטחה.

         כספות חיצוניות ידועות גם בשם "כספות". הם מציעים שני יתרונות ייחודיים- פרופיל נמוך ואבטחה גבוהה. מנגנוני הנעילה המשולבים עם נקודות העיגון להרתעת גניבות, מה שהופך אותם למושלמים לעסקים קטנים. ושימוש ביתי. לחלק מהכספות יש עיצוב מנעול, כלומר המשתמש חייב להיות בעל סוג מפתח ספציפי כדי לפתוח את הכספת. לאחרים יש מנעולים אלקטרוניים המתוכנתים לשילובים ספציפיים וניתן לשנותם אם אובדים.

         ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת כספת לבית. יש לשאול את מי, איך, איפה ובאיזו מהירות המוצר מיוצר מהיצרן. צריכה להיות גם אחריות במקום ודלת מתכת עבה עם מערכת בריח משלה. כמו כן, חשוב לשאול על פנים הכספת וכן אם יש מראש

         עולם העסקים: מסמכים עסקיים, רעיונות או חפצים, מדיה מגנטית, תוכנות, מחשבים, כסף ועוד. בעולם העסקים התחרותי, כולם יודעים שצריך לשמור מידע. חלק מהדברים שלקוחות עסקיים רוצים לשים בכספת. הם: -תיעוד -מסמכים משפטיים -רשומות פיננסיות -ניירות ערך ואיגרות חוב, מניות, סחורות ובורסות פיננסיות אחרות -סודות מסחריים, פטנטים -מידע קנייני של חברה או אדם פרטי -פריטים "חמים" כגון סודות מסחריים או המצאות פטנט.

         ישנן אפשרויות רבות ושונות לאבטחת העבודה והבטיחות שלך – כספות כבדות, כספות אלקטרוניות אישיות למנהלים/מזכירות, ארונות חסיני אש לניירת, ארונות חסיני אש ורטיבות למדיה מגנטית, ארונות נשק ותרופות. אז יש גם דלתות לחדרי אוצר ואביזרי עיגון לאבטחת המחשב שלך.

         המוצרים שלנו מעוצבים בסגנון אלגנטי ומודרני ומיוצרים ממש במפעל שלנו. אבטחת האיכות שלנו מבטיחה שהכל יהיה בדיוק כמו שאנחנו רוצים שיהיה. הדור החדש של המוצרים שלנו (ניתן לנעילה עם לוח מקשים) מאובטח יותר מהדור הקודם שדרש חוגה כדי לסגור אותו.

         לכספות ישנות יותר מיצרנים אחרים יש לרוב רק מנעול מפתח ומנגנון לא נוח לסובב את השילוב. זה יכול להקשות על הפתיחה, במיוחד במצבים עם הימור גבוה. שבו הבטיחות היא מעל הכל. לסדרת הכספות תכונת נעילה חדשנית, פטנט ללא מפתח, שהופכת את פתיחת הכספת לקלה ומהירה הרבה יותר מאשר כספות ישנות יותר של יצרנים אחרים. המשתמשים פשוט מכניסים את השילוב לתוך לוח המקשים הדיגיטלי בפאנל הקדמי של הכספת כדי לפתוח אותה. אין מפתחות או חוגים מכניים לסובב לפי הסדר

         אחד היתרונות העיקריים של מנעול אלקטרוני הוא נוחות השימוש. אתה יכול להזין את הקוד שלך באמצעות כפתור (או בכל דרך אחרת). הם גם אמינים יותר ממנעולים סטנדרטיים ולעתים קרובות מגיעים עם תכונות נוספות כמו התקנים נגד פריצה. הם מקלים על השימוש בדלת שלך וזה מוסיף לנוחות שלהם, ומשפר גם את הבטיחות.

         פתח צ'אט
         1
         💬 זקוק לעזרה?
         Scan the code
         שלום 👋
         אנחנו יכולים לעזור לך?