חנות און ליין לטכנאים

[woocommerce_product_search]

מצלמות אבטחה AXIS

מצלמות אבטחה AXIS

https://zbm.co.il/wp-content/uploads/2021/06/Yealink-SIP-T33G-DatasheetDE-5.pdf

העולם הופך מורכב יותר ויותר, כאשר טכנולוגיות מתפתחות משנות כל הזמן את הדרך בה אנו חיים. כתוצאה מכך, עסקים צריכים לעמוד בקצב. מצלמות האבטחה של AXIS הן מצלמת ה-CCTV בין האמינות ועטורת הפרסים בעולם. עם ממשק משתמש אינטואיטיבי, התקנה קלה של הכנס והפעל,https://zbm.co.il/wp-content/uploads/2021/06/Yealink-SIP-T33G-DatasheetDE-5.pdf תכונות מתקדמות מבית Axis

על ידי שילוב של טכנולוגיה חכמה ודמיון אנושי, אנו מציעים פתרונות המבוססים על ראייה, קול וניתוח לשיפור האבטחה ואופטימיזציה של העסק…

מצלמות Axis הן המצלמה הטובה ביותר הקיימת כיום בשוק. יש להם רזולוציה טובה ואיכות תמונה מעולה. מצלמות Axis כוללות גם תכונות כמו Wi-Fi מובנית שניתן להשתמש בהן כדי להשתמש במצלמה שלך כשלט רחוק לסמארטפון או לטאבלט שלך.

Axis Communications היא היצרנית המובילה של ציוד מצלמות IP. חברה זו מציעה מוצר לאבטחה לעסקים קטנים ומעקב במעגל סגור.

האם Axis היא חברה סינית?

Axis Communications AB היא יצרנית שוודית של מצלמות רשת, בקרת גישה והתקני שמע ברשת לתעשיות האבטחה הפיזית ומעקב הווידאו.

מטה חברת AXIS : לונד, שוודיה הכנסה: 8.6 מיליארד קרונה שוודית נוסד: 1984 מנכ"ל: ריי מאוריטסון (2003–) מספר עובדים: 3,646 מייסדים: מרטין גרן, קית׳ בלודוורת, מיקאל קרלסון ארגון אב: קנון

Axis Communications, שנוסדה ב-1984 על ידי מרטין גרן, מיקאל קרלסון וקית' בלודוורת', היא מובילה עולמית בתחום מעקב וידאו ברשת. כשהמטה שלה ממוקם בלונד, שבדיה, החברה ביססה את עצמה כספקית מהימנה של פתרונות אבטחה חדשניים. מתגאה בכוח אדם של למעלה מ-4,210 עובדים נכון לשנת 2022, Axis Communications דחפה בעקביות את גבולות הטכנולוגיה כדי לספק מוצרים ושירותים מתקדמים. המחויבות של החברה לאיכות ואמינות הקנתה לה מוניטין חזק בקרב לקוחות ברחבי העולם. Axis Communications מתמחה במצלמות רשת, מקודדי וידאו וציוד מעקב אחר הממנף את כוחן של רשתות IP. הפתרונות שלהם נמצאים בשימוש נרחב בתעשיות שונות כגון קמעונאות, תחבורה, בנקאות, חינוך ועוד. כחלוצים בתחום טכנולוגיית הווידאו ברשת, Axis Communications ממשיכה להניע חדשנות על ידי פיתוח מערכות חכמות המשפרות את האבטחה תוך מתן תובנות יקרות ערך לעסקים. המסירות שלהם למחקר ופיתוח מבטיחה שהם יישארו בחזית ההתקדמות בתעשייה. עם התמקדות בקיימות ואחריות סביבתית, Axis Communications שואפת למזער את טביעת הרגל האקולוגית שלהם באמצעות עיצובים חסכוניים באנרגיה ושיטות ייצור אחראיות. לסיכום, Axis Communications היא חברה מובילה בתעשייה שבסיסה בלונד, שוודיה. נוסדה ב-1984 על ידי מרטין גרן, מיקאל קרלסון וקית' בלודוורת' עם למעלה מ-4,210 עובדים ברחבי העולם. הם מתמחים במתן פתרונות חדשניים למעקב וידאו ברשת הנותנים מענה לתעשיות שונות תוך מתן עדיפות לקיימות.

מערכת מבוססת IP המאפשרת גמישות וקלות שימוש מוצרינו הרחבים של מערכת מבוססת פלטפורמה פתוחה מציעה פתרונות מתקדמים לניטור וידאו, ניתוח אנליטי, בקרת גישה, אינטרקום ומערכות שמע. בחרו בפתרון המותאם ביותר לצרכים העסקיים שלכם.

תעופה

תעופה היא כבר זמן רב שותף אמין בהבטחת אבטחת שדות התעופה. מעבר

 להגנה על האתר שלך מפני חדירה לא מורשית, הטכנולוגיות החכמות שלנו מאפשרות לשדות תעופה לשפר את פעולות האבטחה והמודיעין עם תובנות חשובות המגבירות את היעילות התפעולית ואת שירות הנוסעים. אנו בוטחים שהטכנולוגיות המתקדמות שלנו ימשיכו לספק לשדות התעופה פתרונות אבטחה מהימנים ויעילים. אנו נמשיך לשים דגש על חידושים טכנולוגיים המשפרים את ביצועי האבטחה, תוך התאמה לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו. מחויבותנו היא להגן על שדות התעופה ועל המשתמשים שלהם מפני איומי אבטחה מתפתחים, תוך שיפור חווית הנוסעים והפעילות השוטפת. עם הידע והניסיון הרב שצברנו, אנו בטוחים ביכולתנו להמשיך ולהוביל את תעשיית אבטחת התעופה בדרך חכמה, יעילה ואמינה.

הגנה מפני חדירה

הגנה יעילה מפני חדירה דורשת עומק. עם Axis, אתה יכול להתקין שכבות אבטחה המשלבות הגנה על אזורים מוגנים בצורה מקיפה וחסכונית כאחד. גלה פריצות בהיקף שלך ובמרחב האווירי שלך בזמן אמת, כמעט מכל מקום. מערכות מעקב Axis מספקות הגנה מהימנה במיוחד על חדירה לנמל התעופה שלך עם יכולות ניטור מרחוק 24/7. הפעל מצלמות תרמיות וויזואליות, זיהוי, אימות ומזהה פולשים פוטנציאליים. שילוב של טכנולוגיה תרמית וניתוח וידאו, מזהה ומבחין סיכוני חדירה בפועל מחיות בר וגורמים אחרים לאזעקות שווא. בנוסף, מכ"מי אבטחה ומצלמות PTZ עוקבות אחר תנועה ומזהות חשודים. וכאשר משולבים ברמקולי רשת, ניתן להשתמש בהודעות מוקלטות מראש או בשידור חי כדי להרתיע את התקדמותם.

בטיחות הנוסעים והעובדים

קבל התראות מיידיות על פרצות אבטחה, בעיות תפעול ותקריות בלתי צפויות אחרות. פתרונות Axis מבטיחים שום דבר לא יחמוק מעינך ומסייעים להבטיח את הבטיחות והביטחון של אנשים, נוסעים ופעילויות, כדי לבנות אמון בשירותי שדות התעופה. פתרונות וידאו מחוברים מספקים פיקוח איכותי ומודעות למצב, ללא קשר לתנאי תאורה או מזג אוויר. עקוב אחר מזג האוויר המקומי ותנאי המסלול לשיפור הבטיחות. הגן מגניבת מטען באמצעות מצלמות ניטור. קבל התראות אם אדם לא מורשה נכנס לאזור מוגבל סביב המסלול ומזער מזוודות חסרות או מתעכבות עם התראות אוטומטיות.

הגנה מפני חדירה

הגנה יעילה מפני חדירה דורשת שילוב של שכבות אבטחה מתקדמות המספקות הגנה מקיפה וחסכונית בו-זמנית. מערכות האבטחה של Axis מאפשרות לזהות חדירות בזמן אמת, כמעט מכל מקום, באמצעות מצלמות תרמיות ורגילות, זיהוי תנועה, אימות ואיתור פולשים פוטנציאליים. שילוב של טכנולוגיות מתקדמות כגון ניתוח וידאו וטכנולוגיה תרמית מסייע להבחין בין אזעקות אמיתיות לבין גורמים חיצוניים כמו בעלי חיים. מכ"מי אבטחה ומצלמות PTZ עוקבים אחר תנועה ומזהים חשודים. כאשר מערכות אלה משולבות ברמקולי רשת, ניתן להשתמש במסרים מוקלטים מראש או בשידור חי כדי להרתיע את המפרים. הפתרון המשולב של Axis מספק הגנה מקיפה ובלתי מתפשרת מפני חדירה לנמל התעופה, תוך שמירה על יעילות ואמינות מרבית.

בטיחות הנוסעים והעובדים

פתרונות Axis מציעים יכולות מתקדמות ומהימנות לניטור ואבטחה בשדות תעופה. הם מספקים התראות מיידיות על פרצות אבטחה, בעיות תפעול ואירועים בלתי צפויים אחרים, מאפשרים פיקוח מדויק ומודעות למצב בכל תנאי תאורה ומזג אוויר, ומספקים הגנה מפני גניבות ואיבוד מטען. באמצעות פתרונות אלה, ניתן להבטיח את בטיחות האנשים, הנוסעים והפעילות בשדה התעופה, ולבנות אמון רב יותר בשירותי התעופה. הפתרונות כוללים מעקב אוטומטי אחר מזג האוויר והמסלול, והתראות מיידיות על כל חריגה מהנורמה, מה שמאפשר שיפור מתמיד של הבטיחות.

יעילות תפעולית ושביעות רצון הנוסעים

חברות תעופה מצפות לקבל את השירותים שהן זקוקות להם בזמן הנכון – וכך גם שירותי הקרקע והקמעונאים. והנוסעים רק רוצים להגיע ליעדם עם זמן המתנה מינימלי. העברת המידע הנכון למקבלי ההחלטות הרלוונטיים בזמן אמת עוזרת להיות פרואקטיבי בתפעול נמל התעופה. ממעקב אחר שירותי קרקע ומטען ועד ניטור וזרימת אנשים לשיפור חוויית הלקוח. אבטחת הרשת יכולה גם לספק תובנות רשת המובילות לשיפורים בשירות לנוסעים. פתרונות מונעי נתונים של Axis עוזרים לנטר את הצפיפות, אורכי התורים וניהול העלייה למטוס – מה שמאפשר קבלת החלטות נכונות לגבי שינויים בטרמינל ועוד. גלה כיצד אבטחת רשת יכולה לסייע בהגברת היעילות התפעולית.

מעקב מדויק אחר תנועת הנוסעים והמטענים בנמל התעופה הוא מפתח להבטחת תפעול יעיל ושירות משופר לנוסעים. בזכות מערכות אבטחת הרשת המתקדמות של Axis, ניתן לקבל תמונה ברורה של הפעילות בכל רגע נתון ולהגיב במהירות לצורכי השטח המשתנים.הניטור המקיף מאפשר לצוותי הקרקע לזהות נקודות צפיפות ועומסים וליזום העברות כוח אדם ומשאבים על מנת לשפר את זרימת התנועה. נתונים אמינים בזמן אמת חיוניים לתכנון מוקדם, התאמת כוח אדם והקצאת משאבים באופן חכם יותר.בנוסף, שקיפות מלאה בכל שלבי התהליך מאפשרת לנהל ביתר יעילות את ההמראות והנחיתות, להדריך את הנוסעים ולהגיב מיידית לאירועים חריגים. נמל תעופה חכם ויעיל הוא יתרון תחרותי משמעותי – הן עבור חברות התעופה והן עבור הנוסעים עצמם.אל תהססו ליצור קשר לקבלת מידע נוסף על פתרונות אבטחת הרשת המתקדמים שלנו המיועדים במיוחד לשדות תעופה. השקעה קטנה בטכנולוגיה חכמה יכולה להוביל לשיפור דרמטי בחוויית הנוסע ויעילות התפעול הכוללת.

פתח צ'אט
1
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?