חנות און ליין לטכנאים

מקרנים Projectors

אצלנו ב-ZBM תמצאו השוואת מחירים של מקרנים הגדול בארץ, עם מותגים המובילים בעולם כדוגמת : Vivitek,Epson, BenQ,Casio Toshiba, Panasonic, Hitachi ועוד.

איך לבחור מקרני וידאו

אין הרבה בילויים מהנים כמו ערב סרט. מעטים לא נהנים מהם. אם בעבר כדי ליהנות מחוויית הקרנה איכותית ומרשימה נאלצנו ללכת לקולנוע, כיום ניתן גם בבית לבצע הקרנה ביתית ולקבל כמעט את כל יתרונות הקולנוע. מקרני וידאו נעשו זמינים ומתקדמים מאי פעם וניתן לרכוש אותם במחירים נוחים במיוחד. כדי לבחור במקרן האידיאלי לביתך, אלו כמה מהקריטריונים ששווה לבחון במהלך הרכישה.

ממדי התמונה המוקרנת

מקרנים שונים יוצרים תמונה בגדלים שונים. לרוב הממדים מצוינים באינץ' המייצג את גדלי אלכסוני התמונה. ככל שנדרשת לנו תמונה קטנה יחסית, לבית בגודל בינוני, נוכל למצוא לא מעט מקרני וידאו במחיר נוח למדי. עם זאת, אם אנו מעוניינים להקרין על קיר בניין, שווה להשקיע במקרן שמספק תמונה גדולה יותר.

טכנולוגיית ההקרנה

רוב המקרנים הזמינים כיום פועלים על פי שתי טכנולוגיות עיקריות:

  • DLP– טכנולוגיית וידאו המציעה ניגודיות גבוהה ותמונה רציפה במיוחד. עם זאת, הם ניחנים בבהירות מעט נמוכה יותר וחשוב שניקח זאת בחשבון בעת בחירת סביבת ההקרנה. הם קלים יותר לנשיאה וניתן להשתמש בהם במגוון מתחמים.
  • LCD– הטכנולוגיה הנפוצה יותר. התמונה בהירה במיוחד ואיכות הצבעים נשמרת היטב בעת ההקרנה. זוהי לרוב הטכנולוגיה המשמשת במקרנים המספקים תמונות גדולות.

מרחק ההקרנה

מקרני וידאו שונים יספקו הקרנה איכותית למרחקים שונים. לכן, חשוב שנעריך היטב את ממדי המרחב בו נשתמש במקרן ונרכוש מקרן שיוכל לספק מענה ראוי למרחקים האלה. שימוש במקרן וידאו במרחק לא מתאים עשוי לגרום לתמונה מטושטשת או מעוותת.

אפשרויות התקנת המקרן

בסופו של דבר, זה תלוי בעיקר בצרכים שלך. ככל שברצונך להקרין מהתקרה, חשוב לוודא כי קיים מתקן המאפשר לקבע את המקרן לתקרה. עם זאת, אם אין צורך בכך, את רוב המקרנים ניתן פשוט להציב על משטח ישר.

 

פתח צ'אט
1
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?