חנות און ליין לטכנאים

[woocommerce_product_search]

קופות רושמות

מחפשים מידע על קופות ממוחשבות? הכסף המזומן הוא כבר מזמן לא אמצעי התשלום היחיד שיש לנו. בעבר יכול היה החנווני למנות בסופו של יום את כל המצלצלים והשטרות שהצטברו אצלו בקופה ולסכם את הרווחים של אותו יום. אבל היום יש לנו את תשלומי האשראי, יש לנו את ההמחאות ויש לנו את פריסות התשלומים. כך שדי קשה לדעת מה באמת קורה בקופה ומהו מאזן הרווחים מול ההפסדים. אבל עם קופה רושמת ממוחשבת מתקדמת, הבעיה הזו נפתרת!

לעוד פרטים על קופות ממוחשבות, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל!

למחירון של קופות ממוחשבות לחצו כאן !!!

קופה רושמת עושה סדר

קופה רושמת נועדה כדי לעשות סדר. היא למעשה מאפשרת לנו לשלוט על כל מה שמעשה בעסק. באמצעות קופות רושמות אפשר לקבל את כל אמצעי התשלום השונים. אפשר להעביר את כרטיס האשראי ולקבל את האישור הנדרש מחברת האשראי, אפשר להעביר את ההמחאות, להעביר תווי קנייה וכדומה ולמעשה לקבל מידע מלא ומפורט בדבר ההכנסות מול ההוצאות בכל רגע נתון.

מנהלים מעקב מכירות עם קופות ממוחשבות

באמצעות קופה רושמת אפשר גם לשלוט על המלאי שנמצא בחנות, אפשר להסתנכרן עם סניפים אחרים של אותו עסק וכך לשלוט על המלאי הקיים.

עם קופות רושמות ניתן בקלות לדעת מה יש לנו וכמה יש לנו מכל מוצר בכל סניף של העסק כאשר הקופות הרושמות כבר מזמן לא מתעסקות רק עם החישוב שהן אמורות לעשות ללקוח.

הודות לשליטה שיש לנו על החנות או על הסניפים השונים, ניתן לנהל טוב יותר את העסק. כך לא נתקעים עם מלאי עודף שאין מה לעשות אתו בתום העונה. מנגד לא נתקעים עם מחסור במלאי כאשר הלקוחות רוצים לרכוש מוצרים והם אזלו מהמדפים. התוכנות המדויקות והמשוכללות מאפשרות לנו לקבל את כל המידע הכי מדויק על מנת שהעסק יתקתק היטב והחנות תתנהל כמו שצריך.

חברת ZBM מספקת מגוון קופות ממוחשבות. קופה רושמת – זה מה שכל עסק צריך כדי להצליח. כי סדר בעסק זה סדר בראש וזוהי הערובה להצלחה!

 

פתח צ'אט
1
💬 זקוק לעזרה?
Scan the code
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?